Jump to content

Super NBA topik

MayDay

Recommended Posts

Ja volim Boston i volela bih i da malo zivim tamo. Gotivni mi ti silni Irci. Plus, realno je najobrazovanija sredina.MIA: Fei, Bane_VNYK: Teacher, Zinedine Zidane, (Sundance Kid)IND: Scouser, (stoutspectacledbold-head), (kojot)BKN: kud u maglu Simoviću, (kojot), (MayDay)ATL: zoki82CHI: Have_Fun, muslin, (kojot)BOS: monstrum, 189-, cartman, Hamlet Strašni, (mvp), (MayDay), (kojot), (Lancia)MIL: Delija67TOR: (kojot)PHI: (Prlapan)DET: Joe D, bergasa19CLE: (kojot), (MayDay)WAS: (kojot)ORL: Cash, Rick JamesCHA: (kojot), (Ros)SAS: Moća, ToniAdams, zorglub, crtamOrasi, NeshOKC: kojot, Timmi, Mos, (Bane_V)LAC: goofs, (kim_philby)MEM: stoutspectacledbold-head, (kojot)DEN: freakns, (kojot)GSW: kim_philby, FRhost, maheem, (Have_Fun), (stoutspectacledbold-head), (kojot)HOU: Miljenko, fins fleet, (kojot)LAL: fancy claps, Teixeira, MayDay, MILF HUNTER, radisa, Prlapan, keksi krem, (kojot), (189-)UTA: (radisa)POR: J. R. Smith, Tinman, Jose Raul Capablanca, (Have_Fun), (kojot)DAL: ZliGli, bradilko, RosMIN: Lord Stef, Apollo Creed, hattori, mvp, (kim_philby), (kojot), (Lancia)PHX: Sundance Kid, Lancia, (radisa)NOP: (kojot)SAC: tsva, (Ros) Ja sad kad pogledam, sve timove osim Majamija i Jute volim u manjoj ili vecoj meri ili sam indiferentna. Ali zelim da ih LAL pobedi sve. I da Majami bude poslednji. I da Ruza, Kajri, Parker, Melo, KD i jos neki dobro igraju, a da Kobi bude najbolji i da skoluje Lebrona. I da, uprkos svemu, meni je Vejd super simpa.

Edited by MayDay
  • Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

63

• Кристофер Лумумбо

103

• MayDay

348

• Have_Fun

276

Dodaj jos jednog mucenika kod Knicksa. :isuse: Juce odgledao posle duze vremena celu tekmu protiv Spursa, sto rece teacher na onom topiku, stvarno je tuzno gledati Amarea. Na sta ode 100 milki.Valjda ce ove sezone SAS ili OKC uspeti korak dalje da odu, ovaj Majami je bas smorio. Jesu Rej i Vejd carevi, ali ceo taj dynasty in the making concept treba razvaliti na vreme.Dakle, usled jadnih all time favouritsa ove sezone, go Spurs i Thunder. :)

Je l ima neki tim kod kojeg ne stoji (kojot) ?
Ima. Oklahoma. Tu stoji samo kojot. Hajde, kojote, navedi šta se promenilo, ali mora i po jedna rečenica obrazloženja da bih prihvatila dopis. :D

toronto je smor, ne zanima me jonas u ovakvom timu, brisi to.boston - ne treeba objasnjenje :Dcharlotte vise nije zanimljiv, mada je bio dosadan vec posle par utakmica i prosle sezone, to nije klub za mkg-a.denver - oterali karla, nabijem ih na penislal - ne treba da objasnjavam, barem dok se ne vrati kobe.

toronto je smor, ne zanima me jonas u ovakvom timu, brisi to.boston - ne treeba objasnjenje :Dcharlotte vise nije zanimljiv, mada je bio dosadan vec posle par utakmica i prosle sezone, to nije klub za mkg-a.denver - oterali karla, nabijem ih na penislal - ne treba da objasnjavam, barem dok se ne vrati kobe.
jbte kakav glory hunter <_<

Zašto me nema kod Portlanda? U zagradama može samo Golden State, ostali me sad ne interesuju puno, možda Phoenix u rubrici stidim se priznati... Pre najave preseljenja sam gotivio i Netse, sad su mi samo isprani kao pojava.

Oxy, ja sam bila ljuta na tebe zato što si čekao da me oni muškarci oteraju pa tek onda da mi saopštiš preferencije, ali se sada više ne ljutim. Jasno je meni da je vama muškarcima manji mozak. :DKojote, samo još jedno. Kobi se vraća u petak. Ako te obrišem sada, ne vraćam te posle na LAL.

• Create New...