Jump to content
IGNORED

Super NBA topik

MayDay

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

63

• Кристофер Лумумбо

103

• MayDay

348

• Have_Fun

276

Meni je jedan od životnih ciljeva da upoznam M.J, da se rukujem sa njim i da se slikamo potom da tu sliku tapetiram. Mislim da bi oplakao ceo event od izbezumljenosti. Garantujem da bi mu bilo drago da zna da sam plakao kao mala beba kada su Šekil i Glen Rajs dobili MVP- titule na all staru nezasluženo, pre njega. Glenu Rajsu su svi dodavali lopte na tacnu da obori rekord poena po četvrtini u čemu je ovaj uspeo (22 msm), malo je bio i Jordanov prvi tripl dabl u istoriji all starova. A Šakil - tek sam tu odlepio, samo je kupio odpadke i kucao, što je uostalom sve što je i znao (osim šutiranja slobodnih bacanja).Što se tiče simpatizerstva, apelujem da me se stavi kao fana bikova, kada bi znali koliko sam i' pratio, jedio se, nervirao, kidao, okačili bi dres sa mojim imenom ravno u svodove united centra... Sada ne pratim, ali i dalje sam radostan kada pobedimo :) i nakrivim brk kada izgubimo. :(
isto ovo za dzordana, vredja me kada ga porede sa nekim igracem kao da mi je cale.inace, ovo sa seka nije tacno, tu si ga pomesao sa dvajtom.
isto ovo za dzordana, vredja me kada ga porede sa nekim igracem kao da mi je cale.inace, ovo sa seka nije tacno, tu si ga pomesao sa dvajtom.
Kojim dvajtom? Šek ima 3 mvp titule, ne sećam se sekunde tekme, pa ne mogu da pametumem u prazno. A poprilično se sećam da sam pizdeo, jer ga nikad nisam voleo - Šeka.
Onda, Kojote, treba zaključiti da ti ne rezonuješ objektivno kad je Kobi & Džordan debata u pitanju. :D
Ta debata ne može da postoji, nikad, nigde, ni u kakvom svemiru i prostoru. Ne ta već Jordan - ko god. :cool: Postoje ljudi koji su toga svesni, i oni drugi - neupućeni...
Kojim dvajtom? Šek ima 3 mvp titule, ne sećam se sekunde tekme, pa ne mogu da pametumem u prazno. A poprilično se sećam da sam pizdeo, jer ga nikad nisam voleo - Šeka.
hocu da kazem da nije tacno da je sek samo znao "da skuplja odpadke i da kuca". sek je omao igru ledjima koja perfektno odgovara njegovoj konstituciji.@maune, ta debata vise ne postoji, kao sto je glas rekao. zivela je do pre 2-3 godine, mada je to vise bio medijski hajp posto je jasno da je ovaj dzordan bolji igrac.
Zbog takvih religioznih konzervi, kao što ste vas dvojica, imali smo srednji vek.
Teza ti je nepostojana pošto srednji vek nije imao Michael Jordana.
Zbog takvih religioznih konzervi, kao što ste vas dvojica, imali smo srednji vek.
ma nisam konzerva nego nisu ni blizu :D
Što se ove noći tiče, navijam za MEM i BOS. I POR!
ti se moras sledece sezone obavezno ubaciti u neku od fantazi liga.kod onog varalice lebrona, na primer...
  • Create New...