Jump to content
IGNORED

Super NBA topik

MayDay

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

63

• Кристофер Лумумбо

103

• MayDay

348

• Have_Fun

276

sve sami treneri, skauti i hroničari lige
... najobičniji činovnici, svi redom, iste takve takve teraoce™ imaš npr. i na Premiership threadu, redovan fenomen, pa opet svi mi koji donosimo fun u funeral i dalje kucamo tamo.-_-

Sad lepo apstrahuj mene i raduj se ovde uspesima tvog tima. Pošto mali Kajri neće igrati možeš da očekuješ da ćete proći kroz Klivlend ko kroz plitak potok.Nama odličan raspored. Kad završimo u ponedeljak, samo jedna utakmica u narednih 6 dana. Taman da se Kobi naodmara, a Pau oporavi. Ostali da budu ko jutarnja rosa.

Meni je jedan od životnih ciljeva da upoznam M.J, da se rukujem sa njim i da se slikamo potom da tu sliku tapetiram. Mislim da bi oplakao ceo event od izbezumljenosti. Garantujem da bi mu bilo drago da zna da sam plakao kao mala beba kada su Šekil i Glen Rajs dobili MVP- titule na all staru nezasluženo, pre njega. Glenu Rajsu su svi dodavali lopte na tacnu da obori rekord poena po četvrtini u čemu je ovaj uspeo (22 msm), malo je bio i Jordanov prvi tripl dabl u istoriji all starova. A Šakil - tek sam tu odlepio, samo je kupio odpadke i kucao, što je uostalom sve što je i znao (osim šutiranja slobodnih bacanja). Što se tiče simpatizerstva, apelujem da me se stavi kao fana bikova, kada bi znali koliko sam i' pratio, jedio se, nervirao, kidao, okačili bi dres sa mojim imenom ravno u svodove united centra... Sada ne pratim, ali i dalje sam radostan kada pobedimo :) i nakrivim brk kada izgubimo. :(

Meni je jedan od životnih ciljeva da upoznam M.J, da se rukujem sa njim i da se slikamo potom da tu sliku tapetiram. Mislim da bi oplakao ceo event od izbezumljenosti. Garantujem da bi mu bilo drago da zna da sam plakao kao mala beba kada su Šekil i Glen Rajs dobili MVP- titule na all staru nezasluženo, pre njega. Glenu Rajsu su svi dodavali lopte na tacnu da obori rekord poena po četvrtini u čemu je ovaj uspeo (22 msm), malo je bio i Jordanov prvi tripl dabl u istoriji all starova. A Šakil - tek sam tu odlepio, samo je kupio odpadke i kucao, što je uostalom sve što je i znao (osim šutiranja slobodnih bacanja).Što se tiče simpatizerstva, apelujem da me se stavi kao fana bikova, kada bi znali koliko sam i' pratio, jedio se, nervirao, kidao, okačili bi dres sa mojim imenom ravno u svodove united centra... Sada ne pratim, ali i dalje sam radostan kada pobedimo :) i nakrivim brk kada izgubimo. :(
Bice bolje kad nam se vrati Rose :)i trejduje Buzer.. nekada <_< I meni je bilo shit na tom all-star mecu, ali sam se upravo tesio cinjenicom da je to bio prvi tripldabl u istoriji allstarova

Ja sam totalno ispao iz koloseka, praktično ništa nisam pratio godinama unazad, ali sam zapratio NBA na yt poodavno zbog top 10, i gledao tone nekih klipova u poslednje vreme te mi malo proradila nostalgija. U rezultate bullsa sam bio upućen, ispratio maalo play off i to je to.Za Rosea sam znao da je ubica od igrača iako sam ga jako malo gledao, ali kako kuca manijak... :Hail: Ništa lepše nego kada neki malac skače kao kengur.

Ja sam totalno ispao iz koloseka, praktično ništa nisam pratio godinama unazad, ali sam zapratio NBA na yt poodavno zbog top 10, i gledao tone nekih klipova u poslednje vreme te mi malo proradila nostalgija. U rezultate bullsa sam bio upućen, ispratio maalo play off i to je to.Za Rosea sam znao da je ubica od igrača iako sam ga jako malo gledao, ali kako kuca manijak... :Hail: Ništa lepše nego kada neki malac skače kao kengur.
Ma i ovako je skroz gotivan tip. Mnogo je na zamlji. Ponekad mi izgleda da uopste ne kapira kolika je zvezda. Prilikom urucivanja MVP priznanja, zahvaljivao je svima redom, najvise kevi.. cak se i zaplakao :)Ima i jedna prica, da kada je adidas radio na patikama za njega, pitali ga kao, koje boje bi on zeleo da budu patike.. i Rose odgovorio "crvene", i oni kao "ok, super, ima smisla.. moze. Crveno je Bulls boja, jos ime Rose, crvena ruza itd" a on ih gledao i kaze "Ne, nego je crveno omiljena boja moje mame" :)Uz to sto je skroman, skroz je vredan i radan. Zna koji su mu nedostaci, pa radi na njima. One godine kada je dobio MVP, pre pocetka ligeje radio na sutu, i dosta ga je popravio, kao i floatere. Cesto pratim te klipove i intervjue sa njim, treninge, kao i oporavak sada.. Odgledao sam celu onu adidas foru #the return, jedno 100x :D
Ma i ovako je skroz gotivan tip. Mnogo je na zamlji. Ponekad mi izgleda da uopste ne kapira kolika je zvezda. Prilikom urucivanja MVP priznanja, zahvaljivao je svima redom, najvise kevi.. cak se i zaplakao :)Ima i jedna prica, da kada je adidas radio na patikama za njega, pitali ga kao, koje boje bi on zeleo da budu patike.. i Rose odgovorio "crvene", i oni kao "ok, super, ima smisla.. moze. Crveno je Bulls boja, jos ime Rose, crvena ruza itd" a on ih gledao i kaze "Ne, nego je crveno omiljena boja moje mame" :)Uz to sto je skroman, skroz je vredan i radan. Zna koji su mu nedostaci, pa radi na njima. One godine kada je dobio MVP, pre pocetka ligeje radio na sutu, i dosta ga je popravio, kao i floatere. Cesto pratim te klipove i intervjue sa njim, treninge, kao i oporavak sada.. Odgledao sam celu onu adidas foru #the return, jedno 100x :D
Joooojjj, we are running into a risk da ga i ja zavolim.Ja sam Kobijev Nike Kobe System serijal odgledala osamsto puta.Ovde se prebrojavamo za koga navijamo svake večeri. :D Edited by MayDay
Pa nije on izuzetak već pravilo među trenutnim zvezdama, sve dobra deca i mamini sinovi. Gle i Duranta.To ne valja <_<
Čestitam, mene si kupio u njegovo ime :)Edit: pogotovu jer mi se čini da sam čuo kako siluje u igri i sl. Edited by Glas RazumaN

Ma ubica je. Neverovatne predispozicije i zelja za pobedomKobi je rekao za Rosea i CP3-a da su jedini igraci koji su kao psi kada je pobeda u pitanju. Bukvalno grizu

"He's a dog," Kobe told reporters. "He's going to fight to win, and not too many teams can deal with him. "Chris Paul is really the only other guy in the league, other than Derrick Rose, who has also that competitive edge," he continued.
evo jednog klipicahttp://www.youtube.com/watch?v=7UMkCMeDUCg
A Vestbruk?
I on deluje ok dečko. Najbolji momak je naravno LeBron, ne može mu se naći zamerke u ponašanju bilo na terenu bilo van njega.Dok se devedesetih to moglo reći eventualno za Olajdžuvona i još nekolicinu, većina su bili teški skotovi.Kobijeva generacija je neki tranzitni period.
  • Create New...