Jump to content

Super NBA topik

MayDay

Recommended Posts

Moji momci pokazali dužinu...klupe. Vratiće se i Kobi, a još i kad sa Pauom fuel up naš tim, biće nam svejedno na koga idemo u redosledu plejofsa. I kako je samo kjut videti kako D-12 svojim telom gradi prolaz majušnom, a agilnom Stivu Nešu. A tek kako me je preplavila toplina kad sam videla da Kobi prijateljski dobacuje Dvajtu i kako mu daje shout-out kad kockasti otkine koš za pobedu. Vrh!Od drugih tekovina, meni interesantna pobeda Chi-town ekipe nad GSW. Tj, žao mi nešto.Da budem iskrena, navijala sam za MIN iz sebičnih razloga, ali mi drago kad pobedi HOU zbog Kojota.

• Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MayDay

348

• Have_Fun

276

• Кристофер Лумумбо

103

• MiddleClass

63

Moj brat je jednom video Roberta Horija u kafiću. Kaže da je ok momak, mada je imao 9 godina pa ne znam kakav mu je tačno bio perception. Mogu da iskopam i sliku negde.E, da. Za Have Fun-a. Najbolji ortak mi je ciro sa Noom pre par godina.

Moji momci pokazali dužinu...klupe. Vratiće se i Kobi, a još i kad sa Pauom fuel up naš tim, biće nam svejedno na koga idemo u redosledu plejofsa. I kako je samo kjut videti kako D-12 svojim telom gradi prolaz majušnom, a agilnom Stivu Nešu. A tek kako me je preplavila toplina kad sam videla da Kobi prijateljski dobacuje Dvajtu i kako mu daje shout-out kad kockasti otkine koš za pobedu. Vrh!
Ne treba zaboraviti ni adut u 1 trenerskoj velicini koja sedi tik uz klupu sa rezervnim igracima... Edited by ducca
Imas li nekoga ko zna D-Rosea? :P
Najveci fazon je sto ni ovaj nije znao ko je Noa jer ne prati kosarku uopste. Mislio simpaticni crnac alkos. Tek posle nekome ispale oci kad je prepoznao sa kim je na slici :D
Töölönlahti

Kad ste već kod simpatizerske liste, dopišite moju malenkost uz Portland. Vidim da imate i neke zagrade, tako može uz OKC, MIN i Šikagou™... Mada bi ta lista mnogo bolje radila kao multi-choice pool na vrhu ovog topika, mogli bismo i sami da menjamo preferencije i ne bismo morali da plaćamo Mau.-_-

Ne treba zaboraviti ni adut u 1 trenerskoj velicini koja sedi tik uz klupu sa rezervnim igracima...
Ovo ili neko drugi koga nisam primetila? :D2325465_G.jpg

To ćete da izvinete. Ko nije mogao da skupi muda i prijavi preferencije na onom topiku gde pišu sve sami treneri, skauti i hroničari lige, ne mora ni sad to da radi. :)

Ih kakav si covek :/Svuda neke sankcije. Nemoj da si kao dete kad ga izbace sa fudbala.. "e sad imam novu loptu, ali vam ne dam da se igrate, posto vi niste pustili mene"Daj puuuuuul :D

Realno sam u pravu. Ja ovde podržavam svako radovanje i sportski entuzijazam, ali moram da promovišem odredjene vrline koje neki nemaju.Enivejz, mislim da ja imam jednog koji bi mogao da nam obezbedi upoznavanje sa D-Roseom, a ono što sigurno imam od poznatih je Belgijanac iz Team Europe u The Ryder Cup. :(

• Create New...