Jump to content
IGNORED

The Great Gatsby (2013)


3opge

Recommended Posts

Pa ona je u ovom filmu samo sexy lamp (a uz to, not really my kind of sexy).Smorio me film. Nije loš, samo je suvišan. Sve kao Mulen ruž, samo manje zabavno. Ne znam čemu , stvarno.
tebe iz svake diskusije iskljucuje obozavanje gbinet. inace film je naporan ali ipak podnosljiv uprkos lurmanu.
Link to comment
zena?
hihi, ja sinoć naterala ortaka. diplomatski. on je odbacio 3D, ja sam kompromisirala, pa mu tek posle rekla koliko film traje. :Da jeste li vi gledali 3D ili običan?ne volim preterano plavojku iz drajva i baš smo konstatovali da je ona pogrešan izbor za tu ulogu.al sve više volim leonarda, moguće da je crush. pre mi je bio dosta odvratan, od departed se to promenilo.o filmu - jedan mulen ruž je bio dovoljan. ovo nije smetalo, al ja bih zaista da gledam opet film u kome se sve ne vrti, ne udara u mozak, nije ko spot i nije kompjuterizovano do besmisla. umorna sam od efekata. Edited by PointTaken
Link to comment
Гослинг баш има ту Гетсбијевску меланхолију у себи, Гетсби је Драјвер са великом кућом у Хемптонсима.
Sto se mene tice, moze ovaj film i bez njega, vec ima jednu ulogu u filmu sa slicnom tematikom. A i nije Getsbijeva melanholija isto sto i Goslingova, Getsbijeva je meni daleko odbojnija.
Link to comment

Da citiram Jim Kerra sa nj. bloga: "It is showing currently the much hyped Great Gatsby. Wild horses could not drag me to see that. Looks like a right load of mince in my opinion."

Edited by Indy
Link to comment

Je l' gledao ovo iko u 3D, zanima me taj aspekt, na šta liči? Ima li potrebe za skafanderisanjem u bioskopu ili može samo trivijalno da se pogleda?

Link to comment
dicaprio je dobar već u avijatičaru.ma i u catch me if you can.
Leo je pokidao u "Sta izjeda Gilberta Grejpa". Posle je uglavnom snimao bezveze filmove, ali od kad je krenuo da saradjuje sa Scorseseom, uzdigao se na visi nivo. I drzi ga konstantno.
Link to comment
To mi nije baš velika pomoć...Potrebno mi je ipak više da bih imao ideju da li da mlatim u bioskop...
Pa ne kontam, za ono što si pitao, na to si i dobio odgovor. 3D nije nužan, ne dobijaš ništa spektakularno više
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...