Jump to content
IGNORED

The Great Gatsby (2013)


3opge

Recommended Posts

U mom slucaju, njegovi filmovi se gledaju zbog supruge. :DOvaj film (za razliku od Mulen ruza) je donekle izvuklo to nesto zanimljive price sto postoji zahvaljujuci F Scott Fitzgeraldu, i takodje LDK koji stvarno izgleda kao neki takav lik.Kapiram da ima ko voli te efekte (pa cak i u 3D), medjutim oni su tacno 180 stepeni od mog senzibiliteta.

Link to comment

U mom slučaju, njegovi filmovi se gledaju zato što je njegov debi bio i kvalitetan i kršio sankcije koje su mi zabranile da pola detinjstva percipiram bilo kakvu kulturu :)

Link to comment
Ti li si beše onaj što mu se ne sviđa Romeo i Julija?
E, prođite me se i ti i Adam sa linearnošću Šekspira... Nisam ja kriv što vam on sjbv pola terorija književnosti...
Link to comment

Nisam ja ništa pisao o linearnosti Šeksipira, niti mislim da je on linearan. Samo se sećam da smo imali neku raspravu i da nisi voleo R&Đ, a voleo si Branu, što je bio dovoljan razlog za zametanje kavge.

Link to comment
E, prođite me se i ti i Adam sa linearnošću Šekspira... Nisam ja kriv što vam on sjbv pola terorija književnosti...
potpuno sam izlapeo, ne secam se kacenja oko ovoga.a kad sam vec na temi - meni je strictly ballroom super, r&j nelosh a ostalo smuckaj pa prospi - spolja gladac a iznutra jadac. ukljucujuci i ovaj najnoviji.
Link to comment

meni smor. vizualno super, al jebes to, nije moja prica. leonardo dojajcan, riba - kurac. film je trebao da traje pola sata max. sve u svemu smor smor smor.

Link to comment
  • 1 month later...

Meni je prvih 45 minuta filmska estetska poezija, od fotografije, režije, scenografije i kostimografije, perfekcija. Tobi Megvajr je najveća rupetina filma, ja prosto ne mogu da verujem da njemu neko plaća da glumi, blentav je u ovoj ulozi više nego ikad. Baš nekako blentav, kao da je slučajno u kadru i da ne znaš ta treba da radi, personaliti ne nula nego -.Film u celosti dobar, estetika ga dosta vadi, očigledno je na to ciljano i uspešno odrađeno imho.

Link to comment
meni smor. vizualno super, al jebes to, nije moja prica. leonardo dojajcan, riba - kurac. film je trebao da traje pola sata max. sve u svemu smor smor smor.
Huja zakiva.Doduše, ja sam u 2 uma glede vizuelnih kvaliteta (pretrpano/preuglancano). Ali, to sam već spominjao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...