Jump to content
IGNORED

The Great Gatsby (2013)


3opge

Recommended Posts

Je l' gledao ovo iko u 3D, zanima me taj aspekt, na šta liči? Ima li potrebe za skafanderisanjem u bioskopu ili može samo trivijalno da se pogleda?
ja sam gledao u 3D. mislim da bi bilo dobro da pogledas u 3D posto je lurman pokusao da od toga napravi integralni deo filmskog dozivljaja. i po meni nije uspeo ali makar je zanimljivo da vidis kako nije uspeo.
Link to comment
ja sam gledao u 3D. mislim da bi bilo dobro da pogledas u 3D posto je lurman pokusao da od toga napravi integralni deo filmskog dozivljaja. i po meni nije uspeo ali makar je zanimljivo da vidis kako nije uspeo.
Sad si me zainteresovao da pogledam.
Link to comment
ja sam gledao u 3D. mislim da bi bilo dobro da pogledas u 3D posto je lurman pokusao da od toga napravi integralni deo filmskog dozivljaja. i po meni nije uspeo ali makar je zanimljivo da vidis kako nije uspeo.
Vala, hvala :)A, drago mi je da je moje pitanje provociralo i lepi ishod za Kobnog...
Link to comment

Svaki put se polakomim i odem na 3D i posle uvodnih poa sata imam osecaj kao da gledam film dok nosim naocari za sunce, a zadnjih pola sata gledam bez naocara uprkos mutnoj slici. Ovaj put ipak biram 2D

Link to comment
Добар филм, Ди Каприо одличан са све црногорским орденом. :s_dj:
E, da, kapitulirana™ drzava deli ordenje...Dobar LDK, ostalo ne bas.
Link to comment
E, da, kapitulirana drzava deli ordenje...Dobar LDK, ostalo ne bas.
meni je maliganova isto super. taman placna koliko treba. Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Je l' gledao ovo iko u 3D, zanima me taj aspekt, na šta liči? Ima li potrebe za skafanderisanjem u bioskopu ili može samo trivijalno da se pogleda?
ja gledala. nista spec. mislim da mozes i bez.neko vec napisao, pa i ja da se zapljunem da sam na prevaru namamila ortaka u bioskop (grehota da propustimo film godine! i sl. gluposti).knjiga me se nikad nije nesto ni dojmila + lurman je ionako postavio lestvicu ocekivanja jako nisko (bar za mene).keri bas bas volim pa ne mogu da procenim da l je miskast ili ne. meni ona svuda super.o tobiju ne znam sta da mislim (o njemu nikad ne znam sta da mislim). dikaprio solidan (nikad nisam mislila da je los gumac, ali mi je uvek bio neopisivo ljigav, medjutim kako stari... sve manje i manje, na kraju cu postati fan).
Link to comment

Kako sam se nadao i nije ispao lose.Toliko je kica u prvoj polovini filma, sve oci bolu, ali kad se to pregura (ili se valjda covek navikne/adaprita), ispade sasvim ok. Di Caprio meni odlican, ali ja ga gotivim i inace. Keri mi bila ok, pristaje sasvim fino uz Di Caprijevog Getsbija. Tobi, pa promasaj, ali nije toliko primetan, pogotovu u boljoj polovini filma, tako da je podnosljivo.

Link to comment
  • 3 weeks later...
zena?
Isti slucaj. Da sam mogao da pobegnem, posebno u prvom delu, ja bih. Ah, the things we do for love.Jedino sto je vredelo za mene je bio LDK, a ona njegova Dejzi je 1 mnjah, u svakom smislu. Baz je bas 1 bazgov sa tim "fotosopiranjem", hebla ga estetika.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...