Jump to content
IGNORED

The Great Gatsby (2013)


3opge

Recommended Posts

Pa nije lose odradjen kasting, Gosling je previse zgodan, mislim da ce malo stariji Dikaprio vizuelno bolje da iznese ulogu. Sto se Tobija tice to je original smotanko ko Nick iz knjige, a on i Leo imaju bromance-u, najbolji su drugari, valjalo bi da nesto od tog odnosa zavrsi preneseno i na film.

Link to comment
meni je kasting mie farrow u originalu jedan od najgorih izbora ikad. ej, nju pored redforda.
Гослинг и Ђени Ло треба да играју
Link to comment
Pa nije lose odradjen kasting, Gosling je previse zgodan, mislim da ce malo stariji Dikaprio vizuelno bolje da iznese ulogu. Sto se Tobija tice to je original smotanko ko Nick iz knjige, a on i Leo imaju bromance-u, najbolji su drugari, valjalo bi da nesto od tog odnosa zavrsi preneseno i na film.
Гослинг баш има ту Гетсбијевску меланхолију у себи, Гетсби је Драјвер са великом кућом у Хемптонсима.
Link to comment

sudeci po trejleru, dikaprio bazira svoju ulogu na cetvrtastosti, a maligan na bezbojnosti. da ovo ne bi zvucalo isklucivo mizantropski, da naglasim da ne volim ni roman, tako da mi je prilicno svejedno :)

Link to comment
  • 2 months later...

ja ne znam da li ja imam neki crush na carey mulligan ili sta ali imam puno srca za potpuno unakazenog histericnom kamerom i suvisnim efektima lurmanovog getsbija. ja bih isto stajao tako na doku i pruzao ruku ka zelenom svetlu.

Edited by kim_philby
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...