Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

meneb bilo stra da padnem sa mosta na poskoka, ako padneš iz aviona bar znaš da jadna zmija neće preživeti...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Ovo tvoje je da proteras autobus. Ja sam pre mesec dana prelazio preko ovog
 
R63t8hf.jpg
Pakistan? Šta si bre radio tamo?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 5 weeks later...

Kakva iskustva imate sa tzv. rashladnim rancima? Valjaju li, rade li posao? Vidim da ih ima u Decathlonu, a i Lidl sledeće nedelje izbacuje neki svoj.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Fruska Gora  :wub::wub:...niska i blatnjava ali je obozavam!!!!:wub:

pouzdana i uvek tu za dozu sume :wub:

 

i srce mi sepa kako se njome gazduje tj. ne gazduje...juce idemo stazom Info Centar-Novo Hopovo i staza prava sumska,blaga,prati potok predivna...posle manastiri,pa malo juzne strane a suncano,vikendice i vocnjaci,zreli sipkovi iz kojih se cedi dzem.. i od Starog Hopova nazad na greben znam tu stazu i bas sam joj se radovala takodje prati potok,lepa sumska sa par mostica,nisam prosla tuda bar dve god i samo sto smo se malo popeli kad tamo seca...svuda...stabla svuda preko staze,ostavljena.. ne moze se ni hodati,morali smo preseci gore kroz sumu a putevi za kamione samo nicu na sve strane :cry::cry::cry:

 

ne znam jesam vise popizdela sto su ih odsekli ili sto su ih odsekli i ostavili...strasne stvari se desavaju...toliko da se stvarno brinem da za nekoliko godina drvo jedno tu nece ostati..

a planinari su im tu poslednji na umu..to se unistavaju/preoravaju staze,sece se drvece sa markacijama...bukvalno se u sumi guras sa njima samo ako si bas lud...

 

 

 

Edited by ivy
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...