Jump to content
IGNORED

Pusher


Ravanelli

Recommended Posts

inače Zlatko Burić je car, i to ne samo zato što mi je zet :P
auuuuuu :Hail: :Hail: :Hail:reci mu da sam mu rekao da je bog. jedna od najboljih uloga koje sam video
super je ona scena "vrata raja" kod Raše. mislim da si kačio sliku
da bre. te neke pauze u ludilukaži kada klinki iz poljske iznese tortu za rođus. svemir se otvara i izlazi bol Edited by Ravanelli
Link to comment
da bre. te neke pauze u ludilukaži kada klinki iz poljske iznese tortu za rođus. svemir se otvara i izlazi bol
duša me zabolela...ima baš puno odličnih momenata. kako postane odsutan posle tih vrata raja, kad povuče spid, bes pre čekić scene, kad mu na početku mali muha ide na nerve, pušenje pa prelaz na nos kad sve ode dođavola, kratka spika tokom long time no see susreta sa rašom,... slažem se sa tobom što se tiče Zlatka i njegove uloge :Hail:sjajno je to Refn spakovao i osmislio. Edited by maheem
Link to comment

meni odlicna sva tri dela. americko izdanje treceg dela ima bonus "Zlatko Buric sprema sarmu" - to je tek bolje od sva tri filma zajedno!

Edited by Nikola Kiric
Link to comment

Najjača mi je upravo ta prividna transformacija likova. Nakon prvog dijela, Burić ima onu epizodu u drugom dijelu kada se ledi krv u žilama nakon njegove pojave. U trećem dijelu vidimo njegovu ljudsku stranu, ali ima par momenata kada nam Refn poručuje da je to isti lik koga smo gledali ranije (posebno upečatljivo kada traži "alat" za Turčina). Poruka je jasna; nema tu nikakve transformacije, razlika je samo u oku posmatrača. Isto se dešava kroz prvi dio sa Frankom. Nije mala stvar ni što sva tri nastavka imaju efektne završnice.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sad videh temu. Odlicni filmovi, prvi deo mi je najbolji i zao mi je sto nema Franka kasnije.A prvi put sam ih gledao valjda prosle godine i dalje mi nije jasno da sam propustio to ranije da odgledam

Link to comment
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...