Jump to content
IGNORED

Pusher


Ravanelli

Recommended Posts

pogledao opet pusher 3 http://www.imdb.com/title/tt0425379/definitivno najači od 3, a sva tri dernek delane sećam se da sam u poslednjih godinu i više video bolju glumu nego zlatkovu ovdeosim toga pokušao sam perks of being a wall flower, odustao posle 20 min iseven psychopats, odustao posle jedno 25-30 min

Edited by Ravanelli
Link to comment
pogledao opet pusher 3 http://www.imdb.com/title/tt0425379/definitivno najači od 3, a sva tri dernek delane sećam se da sam u poslednjih godinu i više video bolju glumu nego zlatkovu ovdeosim toga pokušao sam perks of being a wall flower, odustao posle 20 min iseven psychopats, odustao posle jedno 25-30 min
daj bre Zlatko jeste tata ali taj treci mi je malo prebildovan sa crevima i svim tim mesnim preradjevinama.meni je prvi zakon.
Link to comment
daj bre Zlatko jeste tata ali taj treci mi je malo prebildovan sa crevima i svim tim mesnim preradjevinama.meni je prvi zakon.
verovatno mi je zlatkova gluma pomerila film za koju stepenicu iznad. slažem se da jeste preterano to sa crevima i svinjokoljom i da bi verovatno bio na kraju kvalitetniji film bez toga, ali dodalo je zabavi. jedan od boljih delova mi je trzanje poljaka na kraju. moglo je proći i bez toga, ali tu se publika dodatno iscima i tada to prelazi u humor. tako da ni ono radovanovo tapšanje obešenog leša izgleda samo kao nastavak niza.od sitnica se može zameriti i što ga milena i gosti nisu više smarali za prisustvo na žurci.refn je pokidao, naravno. pogotovo su dobre pauze u priči sa njegovim drogiranjem kada ostaje sam, kao kod radovana u kafani ili muzika kada popuši heroin u kineskom restoranu.
i meni je prvi najbolji, dok mi je drugi dosadnjikav
drugi mi je drametina. jako teško za gledanje, pogotovo u trenutcima kada postaje svestan svoje nevrednosti za druge------------------
Ti si u Karate Kidu sigurno navijao za ovog.
užasno koliko svepristurno smaraš. nemaš šta da kažeš, visiš 24/7 ovde i to je ok. ali da li u svakom postu mora neka refernca, nebitan jutjub klip. zašto si tako jebeno dosadan? Edited by Ravanelli
Link to comment
užasno koliko svepristurno smaraš. nemaš šta da kažeš, visiš 24/7 ovde i to je ok. ali da li u svakom postu mora neka refernca, nebitan jutjub klip. zašto si tako jebeno dosadan?
Link to comment
verovatno mi je zlatkova gluma pomerila film za koju stepenicu iznad. slažem se da jeste preterano to sa crevima i svinjokoljom i da bi verovatno bio na kraju kvalitetniji film bez toga, ali dodalo je zabavi. jedan od boljih delova mi je trzanje poljaka na kraju. moglo je proći i bez toga, ali tu se publika dodatno iscima i tada to prelazi u humor. tako da ni ono radovanovo tapšanje obešenog leša izgleda samo kao nastavak niza.od sitnica se može zameriti i što ga milena i gosti nisu više smarali za prisustvo na žurci.refn je pokidao, naravno. pogotovo su dobre pauze u priči sa njegovim drogiranjem kada ostaje sam, kao kod radovana u kafani ili muzika kada popuši heroin u kineskom restoranu.drugi mi je drametina. jako teško za gledanje, pogotovo u trenutcima kada postaje svestan svoje nevrednosti za druge
Meni su sva tri super, ne znam zaista koji mi je bolji. Što se same trojke tiče, najjača mi je scena kad se dogovara sa ćerkom o poslu, to mi je vrhunac ludila. Mislim da su čak i one iznutrice na kraju opravdane, s obzirom da Refn sve vreme vuče tu neku "angel of death" liniju oko Mila, mada mi se mnogo više tu sviđa kako se snima plamen iz Milovog upaljača, nekako iz neke daljine, prigušeno, kao samo delić nekog mnogo većeg plamena koji ne možemo da vidimo. To mi je baš super poetično.Dvojku obožavam upravo zbog te Mikelsenove spoznaje da nema nikoga, da ga niko ne voli i da mu je to dete jedina šansa.
Link to comment
dajte torrentazo za Pushere. za keca sam nasao 1 koji nema seedera
preporučujem da pogledaš i rimejk keca, britanski indijci style http://www.imdb.com/title/tt1082075/mnogo ispeglaniji od oriđiđija. lik je ničim izazvan napravio dobar film, posvetio ga ocu bez da je pre ili kasnije uradio nešto. naravno sva 4 vrede svakog poklonjenog minuta.
Meni su sva tri super, ne znam zaista koji mi je bolji. Što se same trojke tiče, najjača mi je scena kad se dogovara sa ćerkom o poslu, to mi je vrhunac ludila. Mislim da su čak i one iznutrice na kraju opravdane, s obzirom da Refn sve vreme vuče tu neku "angel of death" liniju oko Mila, mada mi se mnogo više tu sviđa kako se snima plamen iz Milovog upaljača, nekako iz neke daljine, prigušeno, kao samo delić nekog mnogo većeg plamena koji ne možemo da vidimo. To mi je baš super poetično.Dvojku obožavam upravo zbog te Mikelsenove spoznaje da nema nikoga, da ga niko ne voli i da mu je to dete jedina šansa.
da, to sa ćerkom je super. ta riba koja mu glumi ćerku je isto odlično kastovana.ali po meni je ovo najbolja scena filma. dosta je interesantno da je taj motiv identifikacije ćerke sa prostitutkom iskorišćen i u sopranosima i što se tiče tog family/business mixa i snalaženja sa pritiscima se može izvući jako dugačka paralela sa tonijem sopranomvlcsnap-2013-01-28-00h00.pngšto se tiče njegovog drogiranja, super mi je koiko je zlatko skinuo to pušenje, one debele svinjske usne kada duvaju heroin. real ćoman. ovo je jedna od tih pauza. onostrana scena, kao da je pred rajemvlcsnap-2013-01-28-00h03.pnghumor fanrastičan sa kontrapuntovima. prvo kreće sa sarmama, onda ubistvo "jebote spid", pa na kraju "to je neki šiptar - a neka, neka"naravno added value je kada razumeš podneblje i gledaš četničku ikonografiju po milovoj kafani, cedee cece i onda kada na kraju radovan kaže "neka" za ovog albanca. čak je i taj deo koji sigurno nije blizak refnu odlično urađen. morao je da izvali celu subkuluturu srpskih krimosa i odnose na balkanu. Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
i za odrasle! inace ekranizacija je daleko veselija od novele
jes nije mi bilo toliko jezivo kao kad sam čitao :)pogledao Pusher trilogiju. ne znam koji mi je bolji...

meni se pak dopalo vađenje creva i seckanje na kraju jer to je zapravo u film vratilo Radovana, gospodina "Ipak Ima Nade Za Nas U Ovom Poslu", jedinog čoveka sa pozitivnom sudbinom u celoj trilogiji - pomoći ću ti poslednji put. da je bilo nešto sitnije ne bi vredelo za priču.refn razvalio, odličan prikaz mraka, kastinzi odlični i jebeno sam fasciniran scenografijom Milove kafane :Hail:

Link to comment
jes nije mi bilo toliko jezivo kao kad sam čitao :)pogledao Pusher trilogiju. ne znam koji mi je bolji...

meni se pak dopalo vađenje creva i seckanje na kraju jer to je zapravo u film vratilo Radovana, gospodina "Ipak Ima Nade Za Nas U Ovom Poslu", jedinog čoveka sa pozitivnom sudbinom u celoj trilogiji - pomoći ću ti poslednji put. da je bilo nešto sitnije ne bi vredelo za priču.refn razvalio, odličan prikaz mraka, kastinzi odlični i jebeno sam fasciniran scenografijom Milove kafane :Hail:

ali kaži jebenog zlatka burića. život čoveče. totalni sam fan girl
Link to comment
ali kaži jebenog zlatka burića. život čoveče. totalni sam fan girl
zorge piše nevidljivim mastilom ovde :Dsinoć pre nego što ću pustiti trojku proveravam email i naslov poslednjeg maila ide nešto tipa: Blablabla Frank has subscribed to you on youtube a meni iz usta izlete: Eeee Franke, Franke :lol:zlatko je bog :Hail:"Pero Drekavac stigo na žurkuuu!? Eeeeeej..."odličan u svakom momentu. od kako film krene pa do onih par "sam sa sobom" minuta na samom kraju.super je ona scena "vrata raja" kod Raše. mislim da si kačio sliku.je l postoji bolji film o "pusherima" od Pushera?
Link to comment

e pa lepo je to

pogledao Pusher trilogiju. ne znam koji mi je bolji...

meni se pak dopalo vađenje creva i seckanje na kraju jer to je zapravo u film vratilo Radovana, gospodina "Ipak Ima Nade Za Nas U Ovom Poslu", jedinog čoveka sa pozitivnom sudbinom u celoj trilogiji - pomoći ću ti poslednji put. da je bilo nešto sitnije ne bi vredelo za priču.refn razvalio, odličan prikaz mraka, kastinzi odlični i jebeno sam fasciniran scenografijom Milove kafane :Hail:

a ša znam, jes lepo što se vratio Radovan, i ne bih imala ništa protiv malo krvavog pomaganja al premnogo je bilo ono tranžiranje brate :lolol:

inače Zlatko Burić je car, i to ne samo zato što mi je zet :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...