Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

Nisam obratio paznju, Jacksonu godine idu unazad? I sa vise nosenja u karijeri ce biti eksplozivniji?

Čudno je da su Patsi ponudili igraču i 1 garantovani $ posle povreda koje je Amendola imao. Potpis je bio iznuđen i čini mi se više kao emotivna reakcija na gubitak Welkera.
A za Amendolu se zna da je plan B bukvalno mesecima, nije mislim u pitanju nikakva reakcija. Edited by Teixeira
Link to comment
  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

velja ce da baci bombu na staracki dom

Wisconsin March 17, 2013 30 minutes ago...A spokesperson for the Wisconsin highway safety authority (HSA) has confirmed that Clay Matthews has broken both of his legs in a traffic altercation. He has been transported via ambulance to a local Wisconsin hospital for treatment, and the full extent of his injuries are not known at this time, however, both of his legs were visibly broken and not life threatening according to sources.The accident involved a 2012 BMW driven by Clay Matthews and a 76 year old female driver in a 2010 Audi. The driver of the Audi was issued a citation for failing to stop at a red light before striking the vehicle driven by Clay Matthews at a high rate of speed.
pa ko joj dade da seda za volan sa 76 godina :isuse:
Link to comment
pa ko joj dade da seda za volan sa 76 godina :isuse:
Covece, pa ovde ljudi ladno voze i sa 90 i sa 100 godina, sa 76 godina ona je jos mlada. To sto je ova cela prica fake ne menja tu cinjenicu.
Link to comment
Ne interesuje me :DViše me interesuju LB Blackburn i Rivers.
Evo Rivers je potpisao na još godinu dana. Kakav je ovaj TE što je doveden iz Rajdersa?
Link to comment
Evo Rivers je potpisao na još godinu dana. Kakav je ovaj TE što je doveden iz Rajdersa?
Bio je dobar prošle godine kad su Raidersi zaigrali Stick i imao skoro 80 hvatanja. Pošto i Giantsi to igraju, cenim da će se naigrati kao i bilo koji TE u proteklih par sezona (Boss, Ballard, Bennett). Taj potez je značajan jer će se opušteno moći uzeti najbolji igrač na draftu (kao što Giantsi uvek i rade), nego da jurimo TE po svaku cenu.
Link to comment
Bio je dobar prošle godine kad su Raidersi zaigrali Stick i imao skoro 80 hvatanja. Pošto i Giantsi to igraju, cenim da će se naigrati kao i bilo koji TE u proteklih par sezona (Boss, Ballard, Bennett). Taj potez je značajan jer će se opušteno moći uzeti najbolji igrač na draftu (kao što Giantsi uvek i rade), nego da jurimo TE po svaku cenu.
Sa tim da se meni cini da je Myers bolji hvatac od Ballarda, a i da ima sigurnije ruke od Bennetta?
Link to comment
Ali je i slabiji bloker...
Dobro, ovi su svi bili klasa za blokiranje, uglavnom.Jesi cuo da se rastura skroz Football Today na ESPN? Tucker se ne vraca, a Williamson isto vise nece biti. Kakvi su to debili, usrali su vec Baseball Today, sad i ovo...
Link to comment
Dobro, ovi su svi bili klasa za blokiranje, uglavnom.Jesi cuo da se rastura skroz Football Today na ESPN? Tucker se ne vraca, a Williamson isto vise nece biti. Kakvi su to debili, usrali su vec Baseball Today, sad i ovo...
katastrofa, ne razumem zašto?
Link to comment
katastrofa, ne razumem zašto?
Pa secas se da je Tucker i prosle godine dugo pregovarao za novi ugovor. A sto sklanjaju Williamsona i ko ce biti umesto njih, ne znam. Meni nije jasno sto se toliko ciganisu, kao da su neka siromasna kuca, a ne jebeni ABC/ESPN. A zasto su sklonili Karabella i Lawa sa Baseball Todaya, to tek ne razumem... Jebo ih Buster Olney...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...