Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je l` sam ja to dobro razumeo da su Patsi pustili Welkera, da bi kasnije dali vece pare Amendoli?
Ne, Patsi su ponudili Welkeru skoro isti ugovor kao i Denver, ali sa nešto manje para u opticaju. Welker je bio nešto uvređen, pa ih je odjebao. A onda su dali više para, na više godina, igraču koji je u 3 sezone odigrao 12 utakmica.
Link to comment
Tičeru, jel se dešava nešto u Velikom Plavom osim ovog Cullena Jenkinsa?
Vratili smo na Rossa na CB. Nećemo potpisati Cruza, on je RFA i ako ode u drugi klub, dobićemo pik prve runde. Takođe, potpisali smo i Mundyja kao sejftija jer je Kenny Phillips potpisao za Eaglese. Da, i Josh Brown kao kicker.
Link to comment
Ne, Patsi su ponudili Welkeru skoro isti ugovor kao i Denver, ali sa nešto manje para u opticaju. Welker je bio nešto uvređen, pa ih je odjebao. A onda su dali više para, na više godina, igraču koji je u 3 sezone odigrao 12 utakmica.
Pa Amendoli je garantovano isto 10 miliona i to na pet godina, sto mislim bas i nije cudno za toliko mladjeg igraca.
Link to comment
Pa Amendoli je garantovano isto 10 miliona i to na pet godina, sto mislim bas i nije cudno za toliko mladjeg igraca.
Čudno je da su Patsi ponudili igraču i 1 garantovani $ posle povreda koje je Amendola imao. Potpis je bio iznuđen i čini mi se više kao emotivna reakcija na gubitak Welkera.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...