Jump to content
IGNORED

Кругови (2013)


Zverilla

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    19

  • kobni zelaya

    8

  • Zverilla

    7

  • salerokada

    7

Ja gledao na projekciji za novinare.Meni dobar film mada malo Srdan Golubović upada u rutinu.Zapravo me zanima kakav će mu biti sledeći film.Ako bude ličio na Klopku i Krugove onda je on udario u zid...Send from WC šolja by BVK

Link to comment

Pa šta sad, ne smemo da se zajebavamo na račun filma, zato što je takva tema? Film je film, a život je život. Niko se ne zajebava na račun poginulog vojnika.

Link to comment

Ja nacelno ne volim goluboviceve filmove. njemu jednostavno uvek fali ono nesto da ociglednu filmsku pismenost i uigranu produkciju pretvori u film koji ce biti nesto vise od mazohistickog moralizatorstva malogradjanina kao zrtve. e sada za domaci film je vec velika stvar da o njemu moze da se misli pa cak i lose posto je nasa filmska produkcija cesto s onu stranu razuma.

Link to comment
al fakat su mi neodgovarajuce fore.
Nisu što se mene tiče.et kimFali mu talenta i autentičnosti. On je školski primer za to. Mada, nije isključeno, naročito ako ga u životu nešto gadno drmne, da bi mogao i da stekne dušu kao umetnik, jednog dana.
Link to comment
Nisu što se mene tiče.et kimFali mu talenta i autentičnosti. On je školski primer za to. Mada, nije isključeno, naročito ako ga u životu nešto gadno drmne, da bi mogao i da stekne dušu kao umetnik, jednog dana.
pa sad, mislim da je njegov prethodni film (klopka) primer nerazumevanja konteksta u kojem neko stvara. to je film u kojem glogovac kao indijanac u apokaliptu bezglavo trci naokolo u pokusaju da spasi sina a u sudaru sa civilizacijom koju ne razume. najzanimljiviji momenat je tu zapravo njegov odnos sa anicom dobrom koja bi mogla da se cita kao cvoriste glogovcevih fantazija i libidinlane investicije za izlazak iz klopke ali to je nedoreceno i svedeno na jedno babsko 'njih je spojio bol'.
Link to comment

Ne verujem da je on baš o tome razmišljao, mada ko zna. Ajd da budem pošten pa da kažem da se kao producent zato odlično pokazao, a i ok je on negde lik.to je to od mene na ovom topiku više ne pišem, neka mi revnosni moderator izbriše i ove ostale postove koje mi nije izbrisao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...