Jump to content
IGNORED

Praksa korporativnog ponašanja u Srbalja


Milogled Bluff

Recommended Posts

Kod mene za svaki dan nema nekog preterano strogog dressinga, ali znam da im se ne dopada ako se dođe u patikama, a kratke pantalone su baš no-no. Što jeste sranje, jer klima uređaji postoje samo u konferencijskim salama, ali ne i kancelarijama. A moja kancelarija na ćošku zgrade, leti upiči sunce od ranog jutra do uveče, nema skrivanja. Jedan zid jeste beton, ali je drugi kombinacija metala i stakla koji se usija tokom dana kao rerna, Godinama sam mislio da se sekretarice onesvešćuju zbog mene.

Link to comment
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    15

  • Аврам Гојић

    12

  • Lezilebovich

    11

  • MayDay

    9

Kod nas jedino ne sme da se dolazi u šorcevima i berumdama.
sam gospod zna da li postoji takvo pravilo, ali oni dolaze.mislim, shesetosmashi-plus-minus dolaze u bermudama i shlafrocima, ne razumejuu chemu je problem, mladji su suvishe pristojni ^_^
Link to comment
sam gospod zna da li postoji takvo pravilo, ali oni dolaze.mislim, shesetosmashi-plus-minus dolaze u bermudama i shlafrocima, ne razumejuu chemu je problem, mladji su suvishe pristojni ^_^
Da prostis dok starijim PI ne ispadaju jajca iz kratkih denim hlachica, sta ima da se bunis i to sam imao prilike da vidim. :isuse:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...