Jump to content
IGNORED

Da li ste prestali da konzumirate mlečne proizvode?


mraki

Da li i dalje konzumirate mleko i mlečne proizvode?  

62 members have voted

  1. 1. Da li i dalje konzumirate mleko i mlečne proizvode?

    • prestao/la sam da ih konzumiram do daljnjeg
      5
    • konzumiram ih kao i do sada
      41
    • konzumiram ih i dalje ali u smanjenim količinama
      11
    • nisam ih konzumirao/la ni do sada
      5


Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    17

  • dùda

    12

  • ToniAdams

    11

  • cmrlj

    11

Top Posters In This Topic

koleginica ti je idiot i nadam se da si joj to i rekla
Gde da joj kažem, odmah bi bilo "ne znaš ti, nemaš decu".Uostalom, poznajem tu simpatičnu 10-godišnjakinju. Ubeđena sam da je 10 po turu nije razuverilo da je pogrešila. Šta ćeš više za poraz roditelja u borbi roditelj-dete tj. moja konstatacija bi bila nepotrebna.
Link to comment

ja sam kao smanjila, mada ne znam cemu to...s obzirom na to sta sve jedemo, pijemo, pusimo, udisemo,cime peremo zube itd dobro da smo zivi uopste i da nam nisu izrasle kozje usi i jelenski rogovi.

Link to comment
A što mleko, što ne i meso od tih istih goveda ili svinja is sl? To što je jedino mleko tetirano, ne znači da je kukuruz nekako zaobišao mesne proizvode.
Alfatoksin ne ostaje u mesu, jer ne ume da se veže za njega. Tako rekla juče neka teta iz nekog zavoda na B92.
Link to comment

Прихватам на поклон све пршуте, кобаје, суво месо и одбачене колуте качкаваља од уплашених суграђана. Боље ја да преузмем ризик, него ви млади

Link to comment

trenutno sam na makedonskom pekorinu, dok se posast ne prosiri i na jug. sunke i prsute kupuje kod italijana, juce sam se otvorio za 100grama iberika, kad se mre nek se mre u stilu i siroko.presao sam na ribu, meso do daljeg nix.jedino sto imam osecaj da je povrce sa pijaca jos grdje od mleka ali to nema ko da nam kaze. mozda taj pasulj i socivo mi uliva malo nade, a ove zimske zelene salate, ajsberzi, radici i ostalo, pomozi boze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...