Jump to content
IGNORED

Da li ste prestali da konzumirate mlečne proizvode?


mraki

Da li i dalje konzumirate mleko i mlečne proizvode?  

62 members have voted

  1. 1. Da li i dalje konzumirate mleko i mlečne proizvode?

    • prestao/la sam da ih konzumiram do daljnjeg
      5
    • konzumiram ih kao i do sada
      41
    • konzumiram ih i dalje ali u smanjenim količinama
      11
    • nisam ih konzumirao/la ni do sada
      5


Recommended Posts

Ja kupio danas Imlek 2,8 posle čitam da je na nekom spisku proizvedeno sa rokom do 14. jula. Moje je do 17. jula, prema tome ne razmišljam.Ionako pušim nekoliko decenija a na kutiji uredno piše da ću dobiti rak, dok sam genetski predodređen za infarkt. Važno je imati izbor

Link to comment
  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    17

  • dùda

    12

  • ToniAdams

    11

  • cmrlj

    11

Top Posters In This Topic

na kutiji uredno piše da ću dobiti rak, dok sam genetski predodređen za infarkt. Važno je imati izbor
:lolol:Moja deca su danas sabila 50% više mleka i jogurta nego inače, takav im bio dan.
Link to comment
BataliJo sve mlecno u zadnja 2 dana. Ocu da crknem za jogurtom i kiselim mlekom a nigde ne pominju valja li. U najgorem slucaju za nedelju dana se vracam u redovan rezim...
a ti lepo kupi ovo neko mleko što je dobro, pa pravi kiseloja slatko mleko ne pijem uopšte (inače), a nasatavila sam da konzumiram kiselo mleko iz vlastite proizvodnjeod ovog organskog bellog
Koleginica sinoć istukla ćerku koja je odbijala da popije mleko pred spavanje.
pobogu, ne mogu da verujem
Link to comment

sto rece duda, organsko mleko, to je taj rad, lepo se medijski napravi histerija oko aflatoksina, uzged se pokaze moronizam drzavnih organa ali na to smo vec navikli da u ovoj drzavi moronizam mnogo gore truje neko taj aflatoksin, pa se lepo onda krene na to organsko mleko, nista sladje nego medijskim manipulacijama skrenuti potrosace kao odredjenom proizbodjacu i lepo proizvodjacu organskog mleka a lepo i drzavnoj upravi jer nema zahvalnijeg naroda za upravljanje od onog koji je u strahu od toksina i ostalih prirodnih posastiuzgred napisano, pijem i mleko u kafi i sto rece kapetanm, stvar je izbora da li ce me utamaniti kancer pluca ili ce mi otici jetra. ah da, pijem i alkohole tako da stvar izbora

Link to comment

mrzim mleko od kad znam za njega. kao mala prosipala sam ga u sudoperu kad mama izadje iz kuhinje na par minuta i onda joj govorila kako sam ga popila.verovatno netolerantnost na laktozu. ni jogurt ni sir ne konzumiram. volala sam uvek ovcije kiselo mleko al to odavno ne nalazim pa ga isto ne jedemtako da bas nista nisam promenila u ishrani, tj jesam , kukuruz secarac izbacila pre 2-3 meseca kad mi frendica rekla da ni slucajno ne jedem

Link to comment
mrzim mleko od kad znam za njega. kao mala prosipala sam ga u sudoperu kad mama izadje iz kuhinje na par minuta i onda joj govorila kako sam ga popila.
+1mleko mi je trauma iz detinjstva.ali jogurt tamanim na hektolitre. i šta ću sad, ne mogu ga se odreći tek tako. pijem.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...