Jump to content
IGNORED

Da li ste prestali da konzumirate mlečne proizvode?


mraki

Da li i dalje konzumirate mleko i mlečne proizvode?  

62 members have voted

  1. 1. Da li i dalje konzumirate mleko i mlečne proizvode?

    • prestao/la sam da ih konzumiram do daljnjeg
      5
    • konzumiram ih kao i do sada
      41
    • konzumiram ih i dalje ali u smanjenim količinama
      11
    • nisam ih konzumirao/la ni do sada
      5


Recommended Posts

S obzirom na to kako je tema o aflatoksinu u mleku odjeknula na forumu, a i uopšte u društvu, mislim da bi bilo zanimljivo videti kako to utiče na naše navike u ishrani, da li smo i šta promenili. Da ne bih trolovao temu na društvu pitanjima da li i dalje konzumirate mleko, odlučio sam da otvorim ovaj poll.Meni lično su kiselo-mlečni proizvodi predstavljali značajan deo ishrane, i priznajem da sam ih koristio i predhodna dva dana, ali u znatno manjim količinama.

Link to comment
  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    17

  • dùda

    12

  • ToniAdams

    11

  • cmrlj

    11

Top Posters In This Topic

Proja jednom nedeljno, gibanica jednom nedeljo, kacamak sa mlekomm sirom i kajmakom makar dva puta nedeljno, abc sir, sirko, jogurt, zuto kiselo mleko, vocni jogurt + ovsene pahuljice, ovo mi je oprlike 50% ishrane, i naravno da nastavljam po starom

Edited by djeneralche
Link to comment
Proja jednom nedeljno, gibanica jednom nedeljo, kacamak sa mlekomm sirom i kajmakom makar dva puta nedeljno, abc sir, sirko, jogurt, zuto kiselo mleko, vocni jogurt + ovsene pahuljice, ovo mi je oprlike 50% ishrane, i naravno da nastavljam po starom
tebi se isplati da imas jedno dve krave.
Link to comment
Bjelka i Sarulja :cry: , pa kad krenem da ih zovem sa vrh brda, da piju vodu, "pivosh bjelka", pa one onako sapete polako idu iz doline
:o Мени се тако кум обраћа када се помало запије: "пиво 'о'ш, куме".
Link to comment

Da li dajete deci da piju mleko i kako reaguju na šolju mleka?Koleginica sinoć istukla ćerku koja je odbijala da popije mleko pred spavanje.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...