Jump to content
IGNORED

PPP humanitarna akcija za decu iz Stubika kod Negotina


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ништа се није жалила ни нама, понудила нас је да седнемо, питала одакле смо, ми смо рекли да смо ми из Београда, али да смо донели ствари од људи из целе Србије и из иностранства, то смо поновили када су нас питали и други пут одакле смо, а када су нас питали трећи пут ја сам рекао да смо са интернета и тај одговор су изгледа прихватили као коначан.
:Hail:za dečicu ste bili vanzemaljci
Link to comment
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    36

  • belch

    17

  • le petit nicolas

    14

  • Tale

    12

Deco ako se slazete, da danas u toku dana zamolimo moderaciju da zakljuca topic. Mislim da je to to™ i da smo tu svi™, otvoricemo novi kada dodje vreme :)

Link to comment

I ja mislim da bi trebalo zakljucati, jer vec smo dali i previse legitimiteta Praslinu i njegovim nakaradnim idejama kojima truje ovaj forum. Ubuduce ucestvovati samo u dobrotvornim akcijama sa jasnim i ispravnim ideoloskim predznakom.

Link to comment

Свађе и зајебанције са других топика немају никакве везе са овим што смо заједно урадили. Давали су сви, без обзира на уобичајене форумске и животне поделе.Да се закључа.

Link to comment
  • 8 months later...

Trebalo je da sacekam da mi se oslobodi komp, da bih mogao da iskopiram odgovor koji sam dobio iz Blic fondacije.Do tada, ukratko ovako:Od pocetka akcije imaju problem da ovoj porodici nadju i kupe odgovarajucu kucu. Opstina je nudila nesto neuslovno, a kuce koje su razmatrali su bile preskupe. Nisam danas imao vremena da pitam da li su pokusavali da obezbede plac i kupe montaznu kucu, to cu kasnije.Uglavnom, pitali su me da li ja (mi) mozemo da im pomognemo da nadju kucu.Ima li na PPP nekoga iz kraja ko je upuceniji u cene i ponudu kuca?Sent from my ST23i using Tapatalk

Link to comment

Evo c/p odgovora:

Poštovani,Postoje odvojena sredstva za tu porodici. Cilj je da im se kupi kuća, Trebalo je u saradnji sa opštinom da to i realizujemo ali se vreme u potrazi za kućom "proteglo". Na kraju ono što je ponuđeno od opštine nije najbolje rešenje jer je kuća bez kupatila i WCa a i porodica bi bila samo korisnik kuće a opština vlasnik.Već neko vreme pokušavamo da sami pronađemo adekvatno rešenje ali su kuće za neverovati u tom kraju baš skupe a nporodica se ne bi selila u neke druge "priuštivije" krajeve.U svakom slučaju to što smo odredili kao cilj moramo i da sprovedemo.
Ukoliko vi možete da nam pomognete u pronalaženju kuće unapred vam se zahvaljujem.Mi smo svakako rešeni da im pomognemo rešavanjem stambenog problema.
Link to comment

Ja (povodom njihove molbe da probam(o) da pomognemo da se nađe kuća):

Javiću vam ukoliko pronađemo nešto i dalje prepustiti vama.Interesuje me: da li ste probali da obezbedite plac i kupite montažnu kuću?
Odgovor:
i nije tako povoljno ako baš nemate donatora montažne kuće kao što smo imali u jednom slučaju i drugom u pripremi.Inače je prodajna cena za npr. 50 m2, 17500 eura + 2200 za temelj + plac (koji takođe u toj oblasti nisu nešto povoljni) + dozvole za priključke (voda, struja, kanalizacija) itd. To može da izađe i preko 30.000 eura
Ipak sam na kraju pitao koliko su novca odvojili za kupovinu kuće. Sačekaću odgovor.edit:Odgovor:
do 20.000 eura
Sada mi ostaje samo da im javim ukoliko neko odavde nađe neku kuću u Štubiku ili bližoj okolini za ove pare. Edited by CTale
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...