Jump to content
IGNORED

Happy TV


salerokada

Recommended Posts

Trebalo bi ali nije. Kaže da joj je posao u hitnoj prioritet, i pre će odustati od rada na tv-u nego od toga.

Koliko je meni cela njena pojava nenormalna i nejasna, nemam reči. Žena godinama degradira ustanovu koju predstavlja vucarajući se po raznim emisijama i tabloidima, daje neprimerene izjave, ne ide u penziju ni kad bi po zakonu morala... Zar je zaista dovoljno da tako neka, u suštini nebitna osoba malo ishvali vodju i da sva pravila prestanu da važe? Da li je baš tako jednostavno ili ima još nešto što mi promiče?

Edited by mraki
Link to comment

Znam da nije, ali isto tako znam i da bi trebalo da bude. A na sve ovo tvoje samo mogu da se potpišem. Imam osjećaj da se ona u jednom momentu potpuno otkačila i da je sad ono, entitet za sebe, kao da je terminatorova ruka dobila svoju svijest. Imam osjećaj da ona odavno zapravo ne radi u tom Urgentnom (ili gdje već šljaka) već da se ona uredno svako jutro spremi, okreči fasadu, dođe u tamo gdje već dolazi a da tamo nemaju srca da joj kažu: "Nado ti ne radiš ovdje odavno" već je ono puštaju uđe, da bleji po zgradi a da im još i dobro dođe jer niko drugi ne bi htio da se smara sa kamerama svako jutro. 

Link to comment
  • 1 year later...

Sta je ovo, bljuc i kurir stite hepi, neko zakuvavanje poteklo iz rijalitija

 

S fb steanice malnarove sladje, krece na marica, peconija i vucica 😄👍

 

Screenshot_20200208-153619_Facebook.thumb.jpg.4f40d5be08e56cb1973ddd72e96b406a.jpg

 

Okacila i pretnju maricu kako ce ga prebiti a ovaj se uplasio i zvao policiju😄😄😄

 

Link to comment
  • 5 months later...

Iživljavanje nad tim reporterom diskutabilnog mentalnog zdravlja im je nekakav redovni segment jutarnjeg. Bude viralno s vremena na vreme kad neko sa tvitera snimi.

Link to comment

Kod Treše Tešanovića slušam razgovor sa bivšim izbacivačem iz Parova 

Iako smo sve takve gadosti očekivali i nije nikakvo izneneđenje ovako kada ispriča  neko iz prve ruke mučnina me hvata

Hepi je odavno trebalo da bude ugašen a Marić u zatvor 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...