Jump to content
IGNORED

Happy TV


salerokada

Recommended Posts

da jedan čovek pa bio to i Marić ne može da održi neku televiziju gledanom kad ima jednu ili dve emisije nedeljno.

 

jednu ili dve emisije koje se repriziraju jedno 10-20 puta nedeljno. kada god vrtim kanale, na hepiju je ili marić ili ona kafana, a uveče kralj.

Link to comment

Cenzurišu pravo istraživačko novinarstvo a puštaju kafanske razgovore koji nemaju ni K od ... kritike. I puštaju kafanu. To je jedna kafanska televizija. Ode i posljednji pravi novinar i šmeker i mudonja u vidu BM-a.  :fantom:

Link to comment

moje mišljenje je da je on najsvetlija tačka televizije uopšte

:lol:

 

Pa, nije da nije. Ali, u kategoriji Dejana Stankovića Kralja i Čađave Mehane ne treba mnogo truda da se bude svetla tačka.

Edit: "uopšte" - "Hepi televizije uopšte" ili "Srpske televizije uopšte"?

 

 

 

marić je apsolutno najgora pojava u medijima i najniži oblik postojanja.

Blizu je, ali ipak Vučićević suvereno vlada.

Edited by salerokada
Link to comment

Jao, kako možete porediti Vučićevića i Marića. Vučićević je dno. Ko je po vama svetla tačka srpske televizije uopšte?

 

Dragan Babić, Džon Bajford, ljudi koji su snimali ovakve emisije

 

 

Ako trenutno nema nikog ko zadovoljava kriterijume, ne moramo ni da proglašavamo svijetlu tačku, već da konstatujemo da je mrkli mrak. 

Link to comment

Jao, kako možete porediti Vučićevića i Marića. Vučićević je dno. Ko je po vama svetla tačka srpske televizije uopšte?

Мила Штула. Донекле Тијанић. И Бајага.

Link to comment

Miru bih gledao u slučaju da mi zatreba abortus, a Milomira bih upotrebio za slučaj da placenta nije potpuno uklonjena pri prvom pokušaju.

 

Sad sam siguran da se zajebavaš.

 

Mira :twak:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...