Jump to content
IGNORED

Happy TV


salerokada

Recommended Posts

Nije bilo topika za Milomira Marića. Sada mu se pridružio i Malagurski.Tu su i najave za vesterne i... "vruće noći u februaru uz najbolje erotske filmove".Mislim da Happy Tv zaslužuje svoj topik.Ovo je bilo sinoć:

Реприза треће епизоде емисије "Револуција" режисера Бориса Малагурског на Happy TV у уторак, 12. фебруара, у 15:00.Тема емисије: Ћирилизација Србије.Гости: Андреј Фајгељ, директор Културног центра Нови Сад и Драгољуб Збиљић, Удружење "Ћирилица".
Za početak Malagurski čuva srpski nacionalni identitethttp://www.youtube.com/watch?v=73tEA2Wv7ZQ :rolf: Edited by salerokada
Link to comment

Meni je taj Peconi najgluplji gazda televizije u bližoj istoriji - potpuno je fascinantan broj preskupih i neuspešnih Marićevih pokušaja za podizanje rejtinga i opet su komercijalno dno koje niko ne gleda.

Link to comment
Meni je taj Peconi najgluplji gazda televizije u bližoj istoriji - potpuno je fascinantan broj preskupih i neuspešnih Marićevih pokušaja za podizanje rejtinga i opet su komercijalno dno koje niko ne gleda.
Neverovatna količina para koja je tamo skrkana, a gledanost- ništa...
Link to comment
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

mislis zasto ima nacionalnu frekvenciju?:)

jer rtv nema

 

(neka ih sve, kad iskljuce chot za mesec dana necu vishe imati nijedan kanal, i posledicno - ni tv, vreme je za novo vreme ^_^ )

Link to comment

Svaka čast gospodinu Mariću i njegovim emisijama koje su možda i najzanimljivije u celokupnom TV programu 

 

marić je apsolutno najgora pojava u medijima i najniži oblik postojanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...