Jump to content
IGNORED

PPP International scouting


Mister No

Recommended Posts

Ovaj Hughes malo baca na Terrico White-a kojemu je potrebna nadogradnja. Ono što sam ga gledao nije puno šutirao izvana ali izvrsna tranzicija, kontrola lopte i upper body strength sa čime u duelima i skoku odnosi svoje čuvare.http://www.eurobaske...eam=5834&Page=331.5 izvana, 58.0 fieldgoals.Centar iz Kaleva, ako na njega misliš, mi je upao u oko.Solidna tehnika, pokretljivost i skočnost, vrlo duge ruke, a kad to upariš sa visinom koju tip ima i koja je raritet čak i za centre, mislim da bi itekako dominirao u ABA ligi uzevši u obzir slabašnu konkurenciju na centarskim pozicijama.Vjerujem da ih se oboje može dovesti za ne pretjerano velike novce.Ps. Jedan Keith Langford je počeo EU avanturu u Angelico Bielli, a takvih primjera ima puno. Jedan od njih je i Bo McCalebb.Tako da, odličnih igrača ima posvuda trenutno, pa i u bjeloruskoj ligi ili legi due. Nije ih problem uočiti za stepenicu više, a za dalje.... to ipak ovisi o puno faktora.Mene više muče klinci sa prostora ex yu za koje nemam pojma i koji se golobradi (16 god) pojavljuju u ACB ligi

Edited by Mister No
Link to comment
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mister No

    36

  • Moća

    13

  • J.R. Cash

    5

  • BarryWhite

    5

Mister No, jesi gledao u full tekmama ovu dvojicu iz Baltičke ili samo kroz klipove?
cijele utakmice. mada za bolju procjenu je potrebno utakmica i utakmica odgledanih.jubito klipići su za zabavu
Link to comment

Najjače je kad ga lik čuva na 9 metara da ne šutne, 2 sekunde do kraja napada, i on se pomeri još korak nazad i zabode preko ruke. :Hail:Kolko taj košta, bilo bi lepo gledati ga u našoj ligi?

Edited by radisa
Link to comment
Mislim da je Baron van dometa ABA ligasa.
+1, iz tog prošlogodišnjeg Lagun Ara mi deluje kao da bi od jačih imena možda samo Raul Neto pristao da dođe negde, ali i to samo u jači klub i kroz neki Leo-style "odskočna daska" ugovor.
Link to comment

Zanimljiva je tema. Najbolje je igrace dovoditi iz Amerike, uvek ima da se probere sta ti treba za pristojne novce. Ako vec nedostaje strpljenja da se saceka last cut ili volje da se istrpi period adaptacije, onda mi se cini da su francuski klubovi i oni iz drugog esalona turske lige najbolje mesto.Mersin, na primer, uvek ima po kog zanimljivog igraca. Sad je tamo J.P. Prince, Tayshaunov brat od strica. Levoruki point forward, old school igrac, brani od 1 do 4, dobar u skoku, ima odlican prodor i pregled igre, inteligentan je i uvek pod kontrolom, sut mu je... meh.

Link to comment
Mersin, na primer, uvek ima po kog zanimljivog igraca. Sad je tamo J.P. Prince, Tayshaunov brat od strica. Levoruki point forward, old school igrac, brani od 1 do 4, dobar u skoku, ima odlican prodor i pregled igre, inteligentan je i uvek pod kontrolom, sut mu je... meh.
Zvuči kao Mike Scott. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...