Jump to content
IGNORED

PPP International scouting


Mister No

Recommended Posts

Najveca greska je sto se nije pojavio i sto je komunicirao iskljivo preko menadzera koliko sam shvatio. Ako je potpisao ugovor a oni se nisu napismeno obavezali da ce da mu daju neku nadoknadu morao je da se pojavi na prozivci kluba. Moce jel dobio on neko zvanicno obavesetenje od kluba ( na primer preko maila) kad treba da se pojavi? I da li ima nesto navedeno u ugovoru vezano za taj detalj?
Upravo to. u ugovoru pise kad je trebalo da se javi ali niko od njih nikad direktno nije komunicirao sa njim. Nisu oni blesavi prekaljeni su to prevaranti. Sve sto ima jeste da su rekli menadzeru da ne dolazi ali ja znam da taj menadzer nikad nece to posvedociti jer je vec uvalio drugog igraca umesto njega.
Kad je ugovor potpisan onda nema što manager raditi tu u odnosu igrača i kluba.Prvi dan nakon toga igrač mora uspostaviti komunikaciju sa klubom; direktorom, tajnikom, administratorom .... bilo kim ko vodi taj administrativni dio posla.Sa trenerom ne mora imati nikakvu komunikaciju, samo se pojaviti na prvom službenom treningu.Manager je nakon potpisanog ugovora tu samo da prijeti zbog male minutaže, kašnjenja plaće i bavi se sličnim rabotama.
Znam Mr.No ali ispalo je tako kako je ispalo. Ja sam pravnik :) Ne bi imali sanse na sudu nikakve bez ikakvih pismenih podataka ili svedocenja sto naravno nemamo.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mister No

    36

  • Moća

    13

  • J.R. Cash

    5

  • BarryWhite

    5

Silom prilika sam bio primoran da gledam mec rumunske lige, SCM Craiova protiv nekih isto indijanaca. Rezultat je bio 86:87 posle produzetka (Moca peder i los covek, rekao mi da igram keca) ali je bio jedan potez u produzetku kad je neki crnac, mislim da je krilni igrac, krenuo sa trojke onako po sredini malo ka desno, odradio roling u levo i onda zverski zakucao kroz celu odbranu gostiju sa obe ruke. Verovatno je krs igrac cim igra u Rumuniji ali mislim da treba da ga dovedemo u Zvezdu da vazdize moral ekipi i da dize publiku na noge.I ne znam da li sam vec rekao ali Moca je peder i veliki nepoznavalac rumunske kosarke.

Link to comment

U pitanju je Travis Lee Bureau. Dobra je skace kao kengur jak kao konj a ume i da pogodi.A vas dvojica nezahvalnika sledeci put samo smisljajte kako da uzmete lake pare na rumunski basket.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...