Jump to content
IGNORED

PPP International scouting


Mister No

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mister No

    36

  • Moća

    13

  • J.R. Cash

    5

  • BarryWhite

    5

Ubijao je ovu sezonu, a ni onaj drugi amer im nije loš.Ps. Za Culpeppera se priča da bi mogao u Rytas.Možda nebi bilo loše da ga Dule kontaktira. Mogao bi napraviti eksploziju iduće sezone na većoj sceni i sa pravim trenerom.

Link to comment
Ubijao je ovu sezonu, a ni onaj drugi amer im nije loš.
Drugi amer na koga verovatno mislis je Quinton Holsey. Igrao za Real, Galatasaraj i Huventud a prosle sezone je bio u Sasariju. Edited by BarryWhite
Link to comment

Pogledao highlights protiv Avellina i video da im igra centra, pa se malo neprijatno iznenadio kvalitetom lige. Nisam ga gledao u poslednje dve sezone, ali i pre toga je bio centar koliko i Sava Lešić. Onda sam video da su tokom godine imali Akindelea kao pravog centra kog su šutnuli pošto su matematički izduvali za playoffs, pa se malo povratio™...

Link to comment

Pa u Rumuniji su plate u rasponu od 1000 do 6-7000 zavisi od kluba. A trenutno nema angazman zato sam i napravio klip zato prijatelji braco kumovi pomagajte da udomim burazera :)Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Znao sam da ce neko da se uvati toga. To je bilo pre deset godina brzog neta ni na vidiku i reko nasem najboljem drugaru da mu napravi mejl i ovaj napravio foru i eto urkepfc i kao posle ce on da napravi novi medjutim ljudi upisali taj mejl i ostalo tako. A ti en zabusavaj engo trazi klub za mog burazera :mad:

Link to comment

Odradio si klip kao Misko the Boss...da je fudbal u pitanju kidali bi Djura i Kokeza ko ce da kupiNego jel tvoj burazer natrpao Ergonom jedne godine ili se ja to lose secam?

Link to comment
Znao sam da ce neko da se uvati toga. To je bilo pre deset godina brzog neta ni na vidiku i reko nasem najboljem drugaru da mu napravi mejl i ovaj napravio foru i eto urkepfc i kao posle ce on da napravi novi medjutim ljudi upisali taj mejl i ostalo tako. A ti en zabusavaj engo trazi klub za mog burazera :mad:
u moravu moze da dodje kad god pozeli, napadamo kls. :D
Link to comment
Odradio si klip kao Misko the Boss...da je fudbal u pitanju kidali bi Djura i Kokeza ko ce da kupiNego jel tvoj burazer natrpao Ergonom jedne godine ili se ja to lose secam?
Protiv njih je uvek igrao fino e sad ni ja se vise ne secam koliko je dao u kojoj.
u moravu moze da dodje kad god pozeli, napadamo kls. :D
Vi imate vaseg Miljka ne treba vam on.
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...