Jump to content
IGNORED

Šarić - najsvetija srpska reč 21 veka


kapetanm

Šta mislite  

34 members have voted

  1. 1. Ko je on

    • Pljevljak, ugostitelj
    • Rođak Bebi Dol
    • Dačijev čovek
    • BIA-in čovek
    • Veliki kriminalac
    • Mali krimninalac ispred velikog
    • Duh koji hoda


Recommended Posts

U zemlji gde je DS prisluskivao i svog pokojnog premijera i druge neko uzima od nekog telefon? Gde vam je sad Zarko da napravi komisiju?
Voleo bih da ovo pojasnis. Meni lici na jednu od dss-ovih nebuloza kojima su pinjeni mediji 2001-2003 godine.
Link to comment
U zemlji gde je DS prisluskivao i svog pokojnog premijera i druge neko uzima od nekog telefon? Gde vam je sad Zarko da napravi komisiju?
deda mićun je napunio 100 godina intelektualnog rada, nije baš otac ali je stric nacije, šta ga briga za trivijalnosti ^_^
Link to comment
Voleo bih da ovo pojasnis. Meni lici na jednu od dss-ovih nebuloza kojima su pinjeni mediji 2001-2003 godine.
Jasno sam uputio na izjave Zarka, a ne Pospanka. Specijalni savetnik za bezbednost kakav savetnik takva i bezbednost. Da nije tuzno bilo bi smehotresno.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Da li je neko čitao ?

 

(Stevan Dojčinović: "Šarić: Kako je balkanski kokainski kartel osvojio Evropu"; Samizdat B92, Beograd 2014)

Ako je neko pomislio da je istraživačko novinarstvo udavljeno u ovoj radikalskoj čaši kisele vode, prevario se. Naš mlađi kolega Stevan Dojčinović potrošio je oko godinu dana marljivog rada (uz pomoć koleginica i kolega iz Centra za istraživačko novinarstvo Srbije – CINS) na slučaj Darka Šarića.

 

 

Da se pominje neko bitan, verovatno B92 ne bi izdao knjigu ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...