Jump to content
IGNORED

Šarić - najsvetija srpska reč 21 veka


kapetanm

Šta mislite  

34 members have voted

  1. 1. Ko je on

    • Pljevljak, ugostitelj
    • Rođak Bebi Dol
    • Dačijev čovek
    • BIA-in čovek
    • Veliki kriminalac
    • Mali krimninalac ispred velikog
    • Duh koji hoda


Recommended Posts

sad znam da je dulic lazov 100%:http://www.kurir-info.rs/sarao-dulic-bio-u-vezi-sa-saricevom-zenom-clanak-643033ovo sam htela nekad napisati na forumu al nije bilo relevantno ni za jednu temu a sad jeste - za temu da je dulic lazov :)

Link to comment

ako, ako, nek si prvi objavio, zadovoljicu se da potvrdim :Pnije bitna vest po sebi nego reakcija dulica - sa koliko decidiranosti i beskrupuloznosti laze u ovom slucaju, mogu misliti kako je 'iskren' kad su u pitanju politicko poslovne mahinacije. nije da nismo znali da srpski politicari i laz idu ruku pod ruku i ovo je kapljica u okeanu al ja vise u zivotu necu izaci na nikakve izbore u srbiji, ovde se nece desiti dekomtaminacija u narednih 100 godina sigurno

Link to comment

Ne znam zasto se automatski veruje Kuriru za ovakve optuzbe..Treba imati ogromnu petlju pa se cackati sa "zenama mafije" bilo da su bivse ili sadasnje. Dulic mozda opusti medjunozje ako treba istranzirati budzet kroz neku akciju ili sajt ali da bude toliko odvazan da ovo uradi..ne bih se kladio.

Link to comment
Ne znam zasto se automatski veruje Kuriru za ovakve optuzbe..Treba imati ogromnu petlju pa se cackati sa "zenama mafije" bilo da su bivse ili sadasnje. Dulic mozda opusti medjunozje ako treba istranzirati budzet kroz neku akciju ili sajt ali da bude toliko odvazan da ovo uradi..ne bih se kladio.
pa ja e govorim na osnovu kurirovog pisanja nego sto znam
Link to comment
Onda izvini :)Magarence Dulic je ili mnogo hrabriji ili mnogo gluplji nego sto sam mislio.
rekla bih da je u pitanju staro dobro 'ruzan sam i neprivlacan zenama, sad imam moc, pare i polozaj pa da sebi pribavim ono za cim celog zivota zudim a nisam mogao imati - dobar komad'ovaj drugi deo price - da ga to dovodi u ikakvu vezu s klanom/mafijom je kurirova konstrukcija. stvarno za to nemam pojma :Dal kako porice da je ikad video doticnu :D lazovcina.
Link to comment

pa ko je lud da priznaje bilo šta dok ne izađe slika u novinama? ja isto ne bih dovodio to u vezu sa daltonima, nju je nagazila država oduzimanjem imovine, bila je neka familijarna frka, razvod, 2 dece, njemu se prij... a ima keša/pruža neku vrstu zaštite i šta sad. to je posle preuzeo na stipendiranje aca bulić. msm, tale as old as time...

Link to comment

Rodoljub Radulović, Miša Banana, davao je pare Dragoljubu Mićunoviću za njegov Demokratski centar - stranku koju je oformio po izlasku iz DS 1996. godine, a koju je utopio ponovnim vraćanjem u Demokratsku stranku 2004. godine! Radulović je bio glavni finansijer Mićunoviću, često su išli na večere, a sve ovo otkrio je Milorad Marjanović Selja, Radulovićev blizak prijatelj, sinoć u emisiji „Goli život“ na televiziji Hepi kod Milomira Marića.- Radulović je bio glavni finansijer Mićunoviću, pored Miše Omege (Milomir Joksimović). Radulović je Mićunovića vodio na večere, vodio se kao finansijer, davao mu je pare za njegov Demokratski centar - rekao je Marjanović.Iako je Marjanović potanko objasnio kako se finansirao Demokratski centar, kao i da je Mićunović ozbiljno drugovao sa Radulovićem, ovaj visoki funkcioner DS tvrdi da mu Radulović nikada nije dao novac, ali priznaje da ga poznaje!- Video sam Radulovića jednom, upoznao me je neko s njim. Nisam ga video 15 godina! Nisam znao da je kriminalac, svako se predstavi kako hoće. Radulović mi nikada nije davao pare, to su gluposti. Nije isključeno ni da ću podneti tužbu - rekao je Mićunović za Kurir.Međutim, posle samo dva sata, vremešni političar promenio je ploču, pa je rekao da Radulovića nije video 20 godina, da su se sreli u nekom restoranu, čijeg imena ne može da se seti, ali se zato seća da je Miša Banana jeo ribu!- Da l’ sam pre 20 godina ručao sa nekim? Ne zanima me - poručio je Mićunović i dodao da ostaje pri tvrdnji da Radulović nije finansirao njegovu stranku.Na pitanje kako ga je upoznao i gde, Mićunović je kazao:- Otkud znam kako mi ga je predstavio... Došao čovek, ljubazan, neku ribu su jeli za stolom. Ne sećam se imena restorana.Neko jebo ribe, neko jeo. DS je zrela za specijalnog tuzioca. Koliko li je para proprao bivsi im direktor

Link to comment
ako se deda mićun nije ogrebao bar za huawei android onda i treba da ga roštiljaju. ^_^
U zemlji gde je DS prisluskivao i svog pokojnog premijera i druge neko uzima od nekog telefon? Gde vam je sad Zarko da napravi komisiju?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...