Jump to content
IGNORED

House Of Cards


3opge

Recommended Posts

likovi jesu jaki, aj pogledaj jos par epizoda :)
Nisam još shiftdeletovao, ali nisam siguran. Voleo bih da čujem nekog ko je gledao HoC i State of Play, da mi kaže er vredi da nastavljam.
Link to comment
  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    60

  • Lrd

    38

  • MayDay

    34

  • MancMellow

    28

I meni je to davljenje psa na pocetku bilo smesno, a ni ono posle me se nije previse dojmilo. Stvarno deluje bledunjavo kad se uporedi sa SoP, ali dobro, dacemo joj sansu, ipak sam odgledao jos manje nego Lrd. :D Ima dovoljno likova, valjda se lepo zaplice kasnije.@morgana, to sto su je pustili odjednom nema veze sa serijom, to je 1 Netflixova strategija. Tako ce i sa Arrested Developmentom...

Edited by Calavera
Link to comment

Serete ko foke, Lrd i Calavera. Kakve ima veze što udavi psa na samrti? I nije kao da prvi put vidimo oči-u-oči naraciju...Ja odgledao desetak, dobro mi je i dalje, mada shvatio sam da mi nedostaju bar neki pozitivni likovi. Sve govnar do govnara, bez izuzetka... dobro, Rusova devojka (kao i kurva sa kojom je uhapšen) bar nisu prikazane kao kompletni smradovi, ali samo zato što su potpuno sporedni likovi. Svi blizu radnje su takvi da je čoveku teško da za bilo koga navija... Nemojte me pogrešno shvatiti, volim ja Magnificent Bastard likove, ali ovi nisu takvi. Samo su realni, sitničavi, zlobni mali ljudi koji rutinski guraju jedni drugima klipove u točkove. To nije za navijanje.

Link to comment

to sa psom je jedna jako duhovita scena, ja sam se bas dobro nasmejao. Fincher dao Spejsiju da se malo zajebava.

pas se tu ni ne vidi u kadru, samo tuzno zavija, on mu cini uslugu sto ga zadavi, samo mu ruke zadrhte, uz to komentarisuci onako smrtno ozbiljan.

Edited by 3opge
Link to comment
likovi jesu jaki, aj pogledaj jos par epizoda :)razumijem sta ti se ne svidja, ali dalje se radnja razvija vise u pravcu arhetipa nego stereotipa. kad smo kod toga, imam zamjerku na racun musko-zenskog filozofiranja i tu i tamo dosta totalitarne, nemam bolji izraz, kostimografije/sminke/frizure (sa simbolikom) i prije svega izbora glumaca.ovo je najfilmskija serija koju sam ikad gledala, nije cudo sto su je pustili odjednom
izbor glumaca ne moze biti bolji sve da sam ih ja birao.ko ti se ne svidja?
Link to comment
Serete ko foke, Lrd i Calavera. Kakve ima veze što udavi psa na samrti? I nije kao da prvi put vidimo oči-u-oči naraciju...
Nista ja nisam rekao za naraciju, to mi se jos i dopada. A davljenje psa ima veze zato sto je banalan i ocigledan nacin da nam se ukaze™ kako je Spacey 1 govno od coveka. I to jos u prvoj sceni, gotovoj u najkracem mogucem roku. Edited by Calavera
Link to comment
Serete ko foke, Lrd i Calavera. Kakve ima veze što udavi psa na samrti? I nije kao da prvi put vidimo oči-u-oči naraciju...
Pa jeftino je, prst u oko, što kaže Kavalera.Osim toga, pravi Vini™ bi rekao: "zašto on davi psa? šta se njega tiče šta se dešava sa psom njegovih komšija (ili koga već)? potpuno je suvišno i nesuvislo, osim što je banalno."
Link to comment

Bret Easton Ellis@BretEastonEllis

Corey Stoll in "House of Cards" and Ryan Gosling in "Gangster Squad" give my two favorite performances so far in 2013. Yes, it's Februar
House of Cards: David Fincher's cold, malevolent mastery with completely unlikeable characters makes the first two hours utterly hypnotic...
Edited by 3opge
Link to comment
Bret Easton Ellis@BretEastonEllis
Corey Stoll in "House of Cards" and Ryan Gosling in "Gangster Squad" give my two favorite performances so far in 2013. Yes, it's Februar
House of Cards: David Fincher's cold, malevolent mastery with completely unlikeable characters makes the first two hours utterly hypnotic...
LOL ganster squad :lol:to je to , pogledao prvu, pa shift+del, posle ovoga ide formatiranje diska da se zlo ne ponovi.
Link to comment
Osim toga, pravi Vini™ bi rekao: "zašto on davi psa? šta se njega tiče šta se dešava sa psom njegovih komšija (ili koga već)? potpuno je suvišno i nesuvislo, osim što je banalno."
E da si tako fino sročio, pa da ti i uvažim amandman. Ovako ništa -_-Uvek me impresionira kako na ovom forumu serija/film/štagod prođe kroz iste faze recepcije, samo se uloge menjaju:1) "Uuuuuuu" loženje u Maudau stilu2) "Meh" spuštanje u Weenie stilu3) "Ja obrisao posle jedne epizode! Ja posle špice! Ja i pre gledanja!" masovno saplitanje ko će lepše i starije da popljune... :) Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...