Jump to content
Hamlet Strašni

Aleksandar Vučić, život i priključenija

Bazen  

305 members have voted

1. 1. Aleksandar Vučić 2013...

• Zaboravili smo mu ružnu prošlost, ali...
      21
    • Novi otac nacije/ drugi Zoran Đinđić
      35
    • Vuk dlaku menja, ali ćud nikada!
      132
    • Izdajnik Srbije i Srpstva
      32
    • Ničija nije do zore gorela!
      45
    • Svi su oni isti...
      40
  2. 2. Aleksandar Vučić 2017

• Novi Tito
      18
    • Najmoćniji čovek u Srbiji
      38
    • Predsednik/ premijer
      61
    • Opozicioni lider
      33
    • U zatvoru
      65
    • Predsednik sveta!
      32
    • Ko to beše?!
      58

Recommended Posts

luba
meni je ludilo da se on svađa sa tadićem...u ovom trenutku.
pa tadic je idealno strasilo. jos ako ne postane to neko lazno mudo u evropskom parlamentu, ihaj, jos cemo se svaceg naslusati. sa ivicom jos ne moze skroz prljavo, rakic je silent partner, djilasa da prca on nece, a i mozda ce zatrebati za vladu nacionalnog jedinstva, dinkic je obecao seicke novce, ostali su nebitni.sad se setih jos dve divne price novinarske koje sam cula tokom ovih nevijdenih sat vremena slusanja vucica: druzenje sa seicima je ugovorila preko bivse modelsice koleginice udate za nekog seika ova sns modelsica sto se brine za haarp i mobilne u skupstini. a druga je da ce ivicu na celu spsa da zameni slavka.

Frank Pembleton

To za modelsicu naravno nije tačno to je mlađina kombina.A ovo za slavku...khm pa pipirevka i jedina iz te ekipe ima neki taj "državnički šlif".Čak mi izgleda da bi oni (sps) samo dobili da ona bude na čelu a debeli da vuče konce.Mislim to da smo bar u naznakama normalnog političkog sistema, kao što nismo.A što se tiče pitanja novinara istine radi pitali su ga posle onog predsedništva u ponedeljak npr.Da li bi ste pravili vladu sa Dačićem da ste znali da se sastajao sa Šarićevim saradnicima ?Odgovor:Izvinite nisam sposoban da odgovorim na to pitanje.Izvinite još jednom.Uz sve uzdisanje i pracljenje piramide šakama.Mislim da je pitanje džakova rešeno oni saopštenjem tužilaštva.Послато са U8815 користећи Тапаток 2

beatakeshi

A jel neko pitao AV da li zna šta je ID pričao sa RR (MB)?I Frenki, ne kvari to za modelsice, to zvuči fenomenalno.

Frank Pembleton
A jel neko pitao AV da li zna šta je ID pričao sa RR (MB)?I Frenki, ne kvari to za modelsice, to zvuči fenomenalno.
Pa zato što nije u pitanju modelsica nego misica, mora da se pazi na takve stvari ;-) Послато са U8815 користећи Тапаток 2

vinska musica

Misica? Nema druge bogate šeik-udavače, osim Jelene Jakovljević.

Frank Pembleton
Misica? Nema druge bogate šeik-udavače, osim Jelene Jakovljević.
Tako je...Ima ko prati...

Prospero
pavićević o pussyju, mahom.btw, šta je radila jjakovljević, jel preko bin drai-a pravljen kontakt sa šejcima?

kud u maglu Simoviću

A. Vučić sutra u 13:00 kod Bujoševića, o optužnici, Ivici ….

"Neki su gubili teritorije, industrije, stanovništvo, ali su zahvaljujući glavama i vrednim rukama svoju zemlju ponovo podizali. Nas je kočilo to što nismo imali sistem i pravdu, ali nedostaje nam i više posvećenosti. Tu će biti potrebne bolne i teške promene"

Kisindžer™

Wilde

+1. Odličan je bio.

Aion

Gledali ko ovo na Prvoj? Ja stvarno nemam zivaca, ali me zanima sta prica.

Eraserhead

Vucic danas kod Bujketa cujem da je pricao kao da je funkcioner LDPa.

bergasa19

Bujke je sraman. Ovo vise nije ulizistvo, ovo danas tek ce dobiti ime.

boshoku
Gledali ko ovo na Prvoj? Ja stvarno nemam zivaca, ali me zanima sta prica.
Vucic danas kod Bujketa cujem da je pricao kao da je funkcioner LDPa.
odlican.korenite reforme nemaju alternativu, datum zapocinja pregovora u direktnoj je korelaciji sa novim investicijama, kosovu se racionalno mora pristupiti, impetus borbe kontra korupcije, postao je nezaustavljiv... cak je i spc potkacio

henrik larsson
[/size]cak je i spc potkacio
Daj detalje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...