Jump to content
Hamlet Strašni

Aleksandar Vučić, život i priključenija

Bazen  

305 members have voted

1. 1. Aleksandar Vučić 2013...

• Zaboravili smo mu ružnu prošlost, ali...
      21
    • Novi otac nacije/ drugi Zoran Đinđić
      35
    • Vuk dlaku menja, ali ćud nikada!
      132
    • Izdajnik Srbije i Srpstva
      32
    • Ničija nije do zore gorela!
      45
    • Svi su oni isti...
      40
  2. 2. Aleksandar Vučić 2017

• Novi Tito
      18
    • Najmoćniji čovek u Srbiji
      38
    • Predsednik/ premijer
      61
    • Opozicioni lider
      33
    • U zatvoru
      65
    • Predsednik sveta!
      32
    • Ko to beše?!
      58

Recommended Posts

ficfiric

Kad se vec prisecamo...http://www.youtube.com/watch?v=UGqv9CJbd3U

slow
"Tadiću, gde je danas Miša Banana?"Izvor: B92Beograd -- Prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić odgovorio na navode Borisa Tadića i rekao da je "ključno pitanje za bivšeg predsednika gde je danas Miša Banana".
Mislim da mu je bolje da pita Dačija gde je a ne Tadića Edited by slow

teacher

Ko je Tadić?

morgana
http://www.vreme.com....php?id=1095633Interesantan tekst. Ako sam ja dobro shvatio poentu - Lepota je u oku posmatrača.
ONO ŠTO JE KOLIKO JUČE DEFINISANO KAO AGRESIVNOST, BEZOBRAZLUK I ISKLJUČIVOST NAJBOLJEG ŠEŠELJEVOG PITOMCA ALEKSANDRA VUČIĆA, DANAS SE ČITA KAO ENERGIČNOST, HRABROST I ODLUČNOST MLADOG LAVA SRPSKE POLITIKE.
vucic je cak i na forumu vucic a ne pusilips jos od predizborne kampanje. to su ta alternativna citanja :D Edited by morgana

Frank Pembleton

Vučić na kzš koja je dočekana sa velikim nadama :-D rekao opet - ništa !Kao razgovarao je sa I.D. i - tako to...On i debeli kao da imaju opkladu kome će više novinara da dođe na moša-konferenciju za štampu !Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Аврам Гојић

pa ko vodi?

Max Morlock
Ko je Tadić?
Čovek koji bi da ima bananu pokazao Vučiću gde mu je Miša ;)

Nesh

Pitam se da li ga neko na tim konferencijama za stampu pita o slucaju politicara koji se vidjao sa Lukom Bojovicem i o tome da li ce istraga koja bi otkrivanjem te osobe mogla biti ugrozena biti zavrsena u ovom veku.Ne sumnjam, naravno, da taj politicar (ko god to bio) nije znao cime se bavio Luka Bojovic, te da su pricali najvise o Pingvinima sa Madagaskara u newyorskom zoo vrtu...

Edited by Nesh

teacher
Pitam se da li ga neko na tim konferencijama za stampu pita o slucaju politicara koji se vidjao sa Lukom Bojovicem i o tome da li ce istraga koja bi otkrivanjem te osobe mogla biti ugrozena biti zavrsena u ovom veku.Ne sumnjam, naravno, da taj politicar (ko god to bio) nije znao cime se bavio Luka Bojovic, te da su pricali najvise o Pingvinima sa Madagaskara u newyorskom zoo vrtu...
Neka ga taj isti novinar pita i dokle se odmaklo u istrazi džaka sa glasovima koji se volšebno pojavio kod njega. Ne bih ovo pitao da se sa toliko žara i odlučnosti nije u predizbornoj kampanji obratio nepoznatim kradljivcima koji su taj džak njemu isporučili...

luba
Neka ga taj isti novinar pita i dokle se odmaklo u istrazi džaka sa glasovima koji se volšebno pojavio kod njega. Ne bih ovo pitao da se sa toliko žara i odlučnosti nije u predizbornoj kampanji obratio nepoznatim kradljivcima koji su taj džak njemu isporučili...
htela ja, majke mi, ali nisam mogla da dodjem na red od onih koji postavljaju pitanja duza nego sto su svi moguci odgovori zajedno a ista su kao sve sto je do tada rekao i onih koji sigurno nece preneti verovatno najzanimljiviju recenicu koju je gospodin zamenik predsednika vlade izgovorio podigavsi naocare na vrh nosa: "gospodin bivsi predsednik tadic blabla deo vlade koji nije saradjivao sa njim blablablabla... rakic je covek stavljao glavu na panj blablabla."i shvatila sam pre par dana, vucic prica istim pasivnoagresivnim tonom kao emilija popadic u boljem zivotu.

Nesh

Budimo strpljivi. Pitace ga i jedno i drugo Nenad Lj. Stefanovic kad Najprviji Prvi Potprvi bude svedocio kod njega na Radio televiziji Ne verujte svojim ocima Srbije.

luba

pitao ga je neko za tog luku bojovica, ali je odgovor neprijatne cinjenice blablabla odredjene mere preduzete blablabla.sem tih blabla i hvalospeva kumu rakicu, jedino zanimljivo sto je ponudio jos jedan rok, kaze da ce za mesec dana biti optuznica protiv miskovica. i da vredni miljko radisavljevic ima 30 do 40 predmeta na obradi, nece taj kuci ici skoro. da, i rekao je da nema politickih pritisaka na medije i da misli da su svi, sem blica i informera, bez politickih naredbodavaca. znaci, sve je kul.

teacher
htela ja, majke mi, ali nisam mogla da dodjem na red od onih koji postavljaju pitanja duza nego sto su svi moguci odgovori zajedno a ista su kao sve sto je do tada rekao i onih koji sigurno nece preneti verovatno najzanimljiviju recenicu koju je gospodin zamenik predsednika vlade izgovorio podigavsi naocare na vrh nosa: "gospodin bivsi predsednik tadic blabla deo vlade koji nije saradjivao sa njim blablablabla... rakic je covek stavljao glavu na panj blablabla."i shvatila sam pre par dana, vucic prica istim pasivnoagresivnim tonom kao emilija popadic u boljem zivotu.
meni je ludilo da se on svađa sa tadićem...u ovom trenutku.

bradilko

na njega se najlakse dize patka nema daljih reprekusija

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...