Jump to content
Hamlet Strašni

Aleksandar Vučić, život i priključenija

Bazen  

305 members have voted

1. 1. Aleksandar Vučić 2013...

• Zaboravili smo mu ružnu prošlost, ali...
      21
    • Novi otac nacije/ drugi Zoran Đinđić
      35
    • Vuk dlaku menja, ali ćud nikada!
      132
    • Izdajnik Srbije i Srpstva
      32
    • Ničija nije do zore gorela!
      45
    • Svi su oni isti...
      40
  2. 2. Aleksandar Vučić 2017

• Novi Tito
      18
    • Najmoćniji čovek u Srbiji
      38
    • Predsednik/ premijer
      61
    • Opozicioni lider
      33
    • U zatvoru
      65
    • Predsednik sveta!
      32
    • Ko to beše?!
      58

Recommended Posts

Shan Jan
konačno prava tema o mladom lavu™
Ej! Zna se ko je ovde mladi lav :evil:Sudeci po prethodnim najmocnicima Srbije Vucic ce da zavrsi u zatvoru, medjunarodnom zatvoru, capiti od srca, capiti od metka u srce, biti isteran iz stranke, biti isteran iz zemlje, biti potpuno zaboravljen ili ostati u secanju samo kao vecita sprdnja.

djordje geprat

izabrao sam da će da bude najmoćniji. diktator izabran voljom naroda. vođa.i da je samo promenio dlaku.

Frank Pembleton

Vučić spustio loptu na kzš Sve će biti ok ;-) Послато са U8815 користећи Тапаток 2

beatakeshi

Kakav klovn!

Далибор

Skyhighatrist

Tačka. -_-On izgleda kao da doručkuje šaku bendžosa svako jutro...

radisa

Samo da se podsetimo, nije red da ne bude na ovom topiku:http://www.youtube.com/watch?v=MUzXplk48Yw

minka

Sve dok prvi optuzeni u bkp ne ude pravosnazno osudjen i odveden u mardelj, ja Vucica ne mogu ozbiljno da shvatam. A na sta nam lici drzava i pravosudni sistem, i tad cu da budem skeptican...

hazard

Ja cu Vucica da shvatim ozbiljno jedino ako nakon sto uhapsi svakog koga treba uhapsiti u toj zemlji, na kraju uhapsi i samog sebe. Do tada - nista

Кристофер Лумумбо
Ja cu Vucica da shvatim ozbiljno jedino ako nakon sto uhapsi svakog koga treba uhapsiti u toj zemlji, na kraju uhapsi i samog sebe. Do tada - nista
to je to :)

djordje geprat
Samo da se podsetimo, nije red da ne bude na ovom topiku:http://www.youtube.com/watch?v=MUzXplk48Yw
hvala ti radiša na ovom klipu. ja našeg budućeg vođu shvatam vrlo ozbiljno. i, plašim se. "krivci" su označeni, juršnici su spremni.

radisa
hvala ti radiša na ovom klipu. ja našeg budućeg vođu shvatam vrlo ozbiljno. i, plašim se. "krivci" su označeni, juršnici su spremni.
Hvala Hattoriju na ovom klipu, on mi uvek služi da se podsetim ko je u stvari Alek™.Ne znam, za mene će on zauvek biti onaj ministar informisanja iz 1999, ma šta posle toga radio i kako vodio ovu državu.

hazard
Ne znam, za mene će on zauvek biti onaj ministar informisanja iz 1999, ma šta posle toga radio i kako vodio ovu državu.
+ 1010000

pacey defender

Ako dođe do Nato bombardovanja, mi Srbi ćemo prilično stradati. Ali Albanaca na Kosovu neće biti. Onako iz sećanja, doktor Šešelj u Hali Pinki u jesen 1998. godine. Iza njega aplaudiraju Nikolić, Vućić, Gojković, Tabaković, Stevo fucking Dragišić, prevoznik Todorović, Krajem iste godine Vlada Srbije dodeljuje Nikoliću i Vučiću stanove trocifrene kvadrature, koje ovi kasnije otkupljuju. Aleksandar Vučić je za vreme bombardovanja imao 29 godina. Dok su neki momci, njegovi vršnjaci, intimno se protiveći ratu u koji su bili odvedeni, ginuli, ovaj smrad je sedeo u fotelji ministra i trovao narod svojim izlivima patriotizma u mozak.Kao što Radiša kaže, on će za mene uvek biti onaj staaari Vučić. Dovoljno se dobro svi mi poznajemo, da bismo zaboravili neke događaje iz prošlosti.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...