Jump to content
Sign in to follow this  
Quizmaster

Crven Ban 2012

Međunarodno prvenstvo Srbije za anagramiste - Crven ban 2012.   

34 members have voted

1. 1. Koji od finalnih anagrama je najbolji?

• USRA DAČIĆEV KLAN! (Aleksandar Vučić, srpski političar)
      0
    • NAJDERPIĆ JE! (Andrej Pejić, srpski androgini model)
      0
    • IZBRIJALA DLAKE S PICA! (brazilska depilacija)
      0
    • AL’ PODNOSITE TAJ PROLIV! (dvoslojni toalet papir)
      0
    • I SNIMANJE TERAM U KURAC! (Emir Nemanja Kusturica, puno ime filmskog reditelja)
      0
    • GREH LETI NA PENIS! (genitalni herpes)
    • NEKO TU PLATI TRISTA! (elitna prostitutka)
    • UVEK RINTA! (kurvetina)
      0
    • A, DRKALA MI I BI RAJ! (Marija Kilibarda, TV voditeljka)
    • STROJ KITA U ŠUPCIMA! (muška prostitucija)
    • AKT JADNE PIČKE UŽASAVA LONDON! (Nadežda Nikolajevna Ostapčuk, bacačica kugle kojoj je zbog dopinga oduzeto olimpijsko zlato)
    • NA KARI RETKO ZAVIJA! (Viktorija Azarenka, teniserka poznata po glasnom stenjanju tokom poena)

Recommended Posts

Quizmaster

Pored izbora za anagram godine, Savez zagonetača Srbije organizuje i glasanje za "Crven ban 2012", odnosno najbolji vulgarni anagram u prošloj godini.Na spisku je 12 anagrama koji su tokom 2012. godine osvajali prvo ili drugo mesto na mesečnim konkursima. Glasajte za anagram koji vam se najviše sviđa, a zatim (ukoliko želite da učestvujete u nagradnoj igri) potvrdite vaše učešće porukom u okviru topika. Glasovi se primaju do 7. februara u ponoć, a žrebom će biti određena dva dobitnika lepe knjige.U slučaju da dva ili više anagrama budu imala jednak broj glasova, prednost će imati onaj rad koji je prvi potvrđen u nekoj od poruka glasača.Budući da ovaj izbor po tradiciji privlači pažnju naših forumaša, zamolio bih moderatora da pinuje topik :)

Duci Simonovic

Stroj kita u supcima!

Zli Gli

Glasao za Azarenku ali mi je i elitna prostituka vrh.

Töölönlahti

Nadežda i Azarenka su kvalitet.

Greek Freak

Moj glas ide Azarenki i njenom glasu :lol:Stvarno ima bas dobrih anagrama, svaka cast

Аврам Гојић

Meni je ''Greh leti na penis'' nekako najsublimniji pa mu poklanjam glas. "Akt jadne picke" ima izvesni barokni, raskosni kvalitet, pa sam se tu malo dvoumio ali je presudila haiku jednostavnost herpesnog anagrama.

Edited by Marko M. Dabovic

ficfiric

Glasao za Azarenku, samo da ne dodje Stroj kita

Edited by ficfiric

rođeni

herpes, posle troumljenja (papir i prostitutak)

Quizmaster

Nakon glasanja u kome su učestvovala 33 forumaša, sa 12 glasova pobedio je anagram NA KARI RETKO ZAVIJA! (Viktorija Azarenka), čiji autor je Dinko Knežević iz Beograda.Dobijeni rezultati se ovog puta dosta razlikuju od ishoda zvaničnog glasanja, no različit je bio i metod glasanja (ovde se daje samo jedan glas, dok žiri anagramista ocenjuje radove sa 5-4-3-2-1). Takođe bih primetio da ovde ima više ljubitelja sporta, pa je i to uticalo da anagram o Azarenki dobije simpatije.Što se tiče nagradne igre, dobitnici moje knjige "123 lika u formi limerika" su Zli Gli i Fićfirić, koji treba da mi jave svoje adrese. Nadam se da će ta knjiga, u kojoj ima i crvenobaničnih elemenata, naići na dobar prijem :)Hvala svima koji su učestvovali u glasanju!

Edited by Quizmaster

Zli Gli

Jebote, ovo je prvi prvi put u zivotu da sam nesto dobio (ako ne racunamo kladionicu ali tu sam i ostavio mnogo). Borim se da ne zaplacem.

Duci Simonovic

Zahvali se ficfiricu koji je igrao prljavo i uticao na ostale glasače.

Quizmaster

Sad vidim da su obojica dali svoj glas pobedničkom anagramu, ali to nije imalo uticaja na igru. Nagradu je mogao dobiti bilo ko od glasača koji su poslali poruku.

Duci Simonovic

jes, al ficfiric je navodio, pre njegovog posta je bila mrtva trka izmedju stroja kita i zavijanja.

ficfiric

Ako vec simpatises tu opciju, sacekaj sledece glasanje. Stroj kita, ako zeli uspeh, mora potpuno promeniti orijentaciju i postati Stroj vagina. Ukoliko se to desi, rastu sanse za uspeh.

Edited by ficfiric

Sign in to follow this  

• Create New...