Jump to content
IGNORED

new7wonders


van_Dyke

Recommended Posts

Đavolja varoš prva na listi25. decembar 2007. | 07:18 | Izvor: FoNetKuršumlija -- Đavolja varoš zauzela prvo mesto na listi za izbor sedam svetskih čuda, saopštila Turistička organizacija opštine Kuršumlija.Kako je rekao direktor Turističke organizacije opštine Kuršumlija Radovan Tanasković, prirodni spomenik Đavolja Varoš zauzela je prvo mesto u svetu po broju glasova od 170 predloženih kandidata."Očekivali smo da se nađemo na listi od 21 predloga od kojih bi se izabralo pobedničkih sedam predloga, ali smo mogli samo da sanjamo da budemo na prvom mestu samo nekoliko dana pošto je ovaj atraktivni prirodni spomenik ušao u uži izbor za sedam svetskih fenomena prorode", rekao je on"Mislim da je ovo najbolji način da se o turističkim potencijalima Srbije čuje u svetu", rekao je Tanasković i dodao da se glasanje i dalje nastavlja do formiranja konačne liste.Na listi se nalazi 170 predloženih prirodnih spomenika iz celog sveta na internet sajtu www.new7wonders.com, a glasa se sa putem ineterneta.Akciju za izbor sedam svetskih čuda prirode pokrenula je agencija Bernarda Vebera iz švajcarske.ima li komentara na ovo ? gledao sam po forumu, cini mi se da nema slicne teme

Link to comment

Pogledao nabrzaka sajt, stvarno Djavolja Varos izgleda prva - zasad. Ima jos vremena, glasa se do 31/12/2008 za uzi izbor od 21 finalista, pa onda drugo glasanje za 7 naj medju tih 21 - konacni rezultati 2010. Ne znam Djavolju Varos, nikad nisam bio, ali kad vidim da je na primer Grand Canyon na 19. mestu...

Edited by braca
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne postoji ni najmanja mogućnost da neko bez aktivnog znanja srpskog jezika dođe u Đavolju Varoš. To što su zaposleni u TOS-u malo kuckali po netu i "brendirali" Srbiju sto puta glasajući za Đavolju Varoš, neće je učiniti ništa pristupačnijom strancima.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...