Jump to content
IGNORED

MLB '13.


stoutspectacledbold-head

Recommended Posts

pitanjce: jel neko koristi firstrow+stream torrent za gledanje utakmica, i ako "da" jel ima problem sa učitavanjem u zadnjih par dana?od subote neće da se konektuje ni na jednu utakmicu :(
Probah Toronto-Texas, malocas. Nekoliko puta nije htelo da konektuje, da bi na kraju proradilo. ^_^FirstRow inace. Edited by Miljenko
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoutspectacledbold-head

    25

  • Miljenko

    20

  • Teixeira

    14

  • freakns

    11

u ovakvoj bedi kada SA izgubi kako je izgubio, evo malo svetla:- D. Freese grounded into double play third to second to first, Y. Molina out at second- D. Freese grounded into double play shortstop to second to first, Y. Molina out at second- D. Freese grounded into double play second to shortstop, S. Robinson out at secondpokazuje konacno svoj pravi potencijal!

Link to comment
  • 2 months later...

Zivahno ovde, ne?Slabo pratim sezonu.Povrede unizile Nats, tako da su moje pozitivne misli usmerene ka Huliju Teheranu ( :wub: ) i Atalanti.

Link to comment
Pratim i kladim se, iz dana u dan, no glupo je da pricam sam sa sobom.
Ma, ima ovde sasvim dovoljno likova koji znaju, prate i vole bejzbola, al' nece niko nista da nazvrlja.Ti si jos i dobar, na tebe nemam primedbe. :P
Link to comment

Nemoj jos da otpisujes Nationalse. Moj Pittsburgh ce konacno imati pozitivnu sezonu, no da li ce izbeci kolaps u zavrsnici, pitanje je. Sada sledi neprijatna serija u Arlingtonu, dok ovi tvoji igraju protiv kilavih Metsa. Jedini vam je problem, sto vam je napad los koliko i nas. :lolol:

Link to comment
Nemoj jos da otpisujes Nationalse. Moj Pittsburgh ce konacno imati pozitivnu sezonu, no da li ce izbeci kolaps u zavrsnici, pitanje je. Sada sledi neprijatna serija u Arlingtonu, dok ovi tvoji igraju protiv kilavih Metsa. Jedini vam je problem, sto vam je napad los koliko i nas. :lolol:
Ko, bre, nema bazen napada lose?!http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_09_09_wasmlb_nynmlb_1&mode=video&content_id=30471033&tcid=vpp_copy_30471033 :DInace, zamrzio sam Pirate za sva vremena posle ovog meca http://espn.go.com/mlb/boxscore?gameId=330605115.Udje sa klupe "neki konj" ( http://espn.go.com/mlb/player/stats/_/id/4623/brandon-inge ) i upropasti Teheranu no-hitter game.
Link to comment

Inge imao par solidnih sezona, ok igrac. Gora stvar je kada sudija pogresi i spreci perfect game. :whistle:To sinoc vas je usralo. :lolol: Ne bunim se, posto sam igrao na vas. Najvise volim te lagane utakmice. Teheran ima odlicnu sezonu, za njega jeste steta, Atlantu i ne gotivim previse.

Link to comment

Tvoji Nationalsi nizu pobede. Strasburg ne tako dobar, ali Gio sabija. Zimmermann odlican. Haren mi je tu rupa. Nije on vise za playoff tim. Ume da bljesne, ali mnogo cesce mora napad da pokriva.Metle pripremljene. Da napad Pittsburgha nije ovako kilav, mec bi vec bio resen, ovako je trenutno 4-0. Nadam se da ce i to biti dovoljno, posto Rangersi ne mogu nista da udare.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Skroz dobar mec u Sinsiju, osim sto se Filips gadno upuc'o iznad clanka leve noge i upitan je za WC ( makar za uvodni mec ).Nil Voker se setao danas, solo HR puta dva, a meni zanimljiv podatak da Cu predvodi ligu po broju HbP ( 27 ).Da jos dodam da mi je vazda neobicno videti prezime Arojo, a da je titular istog tako zut i svetao poput Bronsona, kao i da mi je sada zao sto nisam pratio bejzbol danas po onoj provali oblaka u Arlingtonu.Sta velis za sezonu, Miljenko? Je l' se moze okarakterisat' istorijskom, zbog plejofa posle trista godina? :D

Link to comment

Meni sve nesto dojam, a ne znam zasto, da jeste iznenadjenje sto nema vise Sinsija.Mada, mozda sada bude ozbiljnijeg medjusamaranja i na relaciji Miljenko - Teixeira ( di ga je taj covek? :) ).Iz nekog razloga, bio sam uspeo da povezem pojam WC i igranje vise no jednog meca po tom osnovu.:nepostojiadekvatansmajli:Glupo i da pokusam pozivati se na kolebljivost vremenskih prilika i izvesno opste zahladjenje.

Link to comment

Ne znam sta da kazem pred Cardinalse. Nisam verovao da cemo proci Redse, uprkos onoj odlicnoj zavrsnoj seriji. Liriano iskontrolisao sjajno mec, Cueto se bukvalno pogubio(ispala mu lopta :lolol: ). Tokom sezone smo bolje igrali protiv pulena bivseg predsednika, nego protiv wild card protivnika.Ovamo bi Dodgersi trebalo da se pokazu, jer imaju bolji napad. AL teska za prognozu. Tamo navijam za Tigerse.

Link to comment
Ne znam sta da kazem pred Cardinalse. Nisam verovao da cemo proci Redse, uprkos onoj odlicnoj zavrsnoj seriji. Liriano iskontrolisao sjajno mec, Cueto se bukvalno pogubio(ispala mu lopta :lolol: ). Tokom sezone smo bolje igrali protiv pulena bivseg predsednika, nego protiv wild card protivnika.Ovamo bi Dodgersi trebalo da se pokazu, jer imaju bolji napad. AL teska za prognozu. Tamo navijam za Tigerse.
Htedoh pitati sto nije bacao jebeni Lejtos, al' sad videh da ga jebavao lakat.Vise srece nego pameti po Pit. ^_^
Ovamo bi Dodgersi trebalo da se pokazu
No Pasarán!
Tamo navijam za Tigerse.
Meni je Oukland ubedljivo ( pozitivno ) najnenormalnija ekipa u cirkusu.Prethodne sezone ( ili bese jos sezona pre ) nagledao sam se njihovih meceva koje oteraju u 600-i ining i pobede.Ne moze covek, a da ih ne zgotivi. Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment
Tvoji Nationalsi nizu pobede. Strasburg ne tako dobar, ali Gio sabija. Zimmermann odlican. Haren mi je tu rupa. Nije on vise za playoff tim. Ume da bljesne, ali mnogo cesce mora napad da pokriva.
Zaboravio ovo.Dejvi ga optuzivao za " mrtvu ruku" tokom SP, a ni sam ga ic ne volem, al' on decko odigra profi sezonu, za mene sigurno prvi bacac Netsa za ovu sezonu ( a spram prethodno ocekivanog ).Strasburg govedo. :dry:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...