Jump to content
IGNORED

MLB '13.


stoutspectacledbold-head

Recommended Posts

Videcemo. Ja ocekujem da bude dobar. Jeste MLB sasvim druga prica, posto u Japanu nema previse power udaraca. Iwakuma se dokazao u kratkom vremenskom periodu, pa sto ne bi i on. Jedini minus mu je domaci teren, koji bas i ne pogoduje picerima.

Link to comment
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoutspectacledbold-head

    25

  • Miljenko

    20

  • Teixeira

    14

  • freakns

    11

To dodje tak' nekako logicno, ne?Mislim, ic ne znam coveka, ali svaki dan u posledjnih, koliko, metar, dva dana samo o njemu vesti.Te ostace u otadzbini za 8 milki po sezoni, te stigao je do Amerike, te svaki jebeni tim ga 'oce... Milki 155 za ugovor 4+3, plus obestecenje Rakuten Zlatnim Orlovima od 20 milki.Sta reci?Valja li to cemu?
otisam u Yankeese, znaci nadamo se nicemu
Link to comment

Čini mi se da na terenu u Bronksu najbolje prolaze pičeri sa dobrom fastball kontrolom, koji uz to imaju dobar changeup. Mislim, ne znam zašto je to tako, ali čim dođe neki mamojebač sa changeupom, znam da gosti pobeđuju. Takođe, CC je razvio odličan changeup i pre dve sezone je dominirao s njim.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da jebe CHC ko ih izmisli.Njihova polovina 4. trajala nemerljivo i za to vreme popili 9(!) komada ( Traut upuc'o GS ).

Jelte, posto je startao ST, da neko otvori za '14.?Mislim, lako je otvoriti, ali valjalo bi da ima nekakvoga smisla i reda ( sto znaci da ne dolazim u obzir :D ).

Link to comment

Kada oba tima izmene komplet postave, izgubim volje pratiti za dalje, da iznova 'vatam dje je ko.Upravo okoncan 7. na LAA - SF.Kejn bacao prva tri ininga, Viver jedan vise.Nekako mi promaklo da je Mors ( od miloste prozvan nesreca ) u Dzajantsima sada.Koliko se samo bio radovao onamad kada se bio vratio u svoj Sijetl.Dugo im je trajao.Danas imao walk i rbi double.Jucer pogledao prve dve trecine Sijetl - LAD ( vec tada bilo laganih 4 na prema nista ).Bacao Feliks u prva dva, dok je 'vamo Metingli menjao posle svakoga ininiga, a prvi je bio Vilson.

Da ne ostane nezabelezeno: http://www.startribune.com/sports/248309121.html

 

Link to comment

I ja kao i svaki MLB zaludjenik, pogledam bar po jedan mec na dan. :lolol:  Ko ce docekati pocetak sezone. Uzivam da gledam kada piceri bacaju dobro, no ovo je jos uvek rana faza spring traininga, pa retko ko ostane duze u igri od 2-3 ininga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...