Jump to content
IGNORED

MLB '13.


stoutspectacledbold-head

Recommended Posts

u cetvrtak 5-0 vodjstvo, izgubimo 7-6u petak 2-0 posle 8 inninga, pa 3-2 za Giantse, nekako dobijemo 4-3juce 3-2 izgubimodanas 4-1 imali, 7-6 nakon 8, 1 out do poebde, zum homer i produzetci... i naravno, evo nam oma nabili 3 komadajebem ti i tim i posebno bullpen. da nemamo nijednog pitchera u bullpenu, pa za nepoverovati. onog Marmola pod hitno ne u triple A, vec u double A. koji kurac i gledam glupi baseball

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoutspectacledbold-head

    25

  • Miljenko

    20

  • Teixeira

    14

  • freakns

    11

Korki Miler. :Hail:Sta god da Singrani uzima od dodataka redovnoj ishrani, vredi.Za 6 ininga i, cini mi se, 111 bacanja, 11K.Svaki put kada gledam Wash, oni odigraju negledljivo, a ono sto je pobac'o Rodrigez za nepuni 8. je necuveno.Mogao bi se covek lako navici na mogucnost da jednom nedeljno ( nedeljom ) ima mogucnost biranja sta da gleda sa sajta lige. :happy:

Link to comment
Cini mi se da si gledao dva najdosadnija tima.
Lako je tebi smijati se, Pit prvi 'vamo, Pit prvi 'namo... :DJesu kljakavi ( Wash ), al' su moji.
Divim se tvojoj izdrzljivosti. :lolol:
Nemas sanse.Nisi moj tip. :bee:
Link to comment

Sto se tice hokeja, ocekivano smo medju glavnim favoritima.Nakon kilavog starta, Pirati igraju odlicno. Koliko ce to da potraje, pitanje je. Ja bih bio zadovoljan sa sezonom preko 50%. :whistle:

Link to comment
Nakon kilavog starta, Pirati igraju odlicno. Koliko ce to da potraje, pitanje je. Ja bih bio zadovoljan sa sezonom preko 50%. :whistle:
I to jos Cutch ne igra nista za sad...
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

pitanjce: jel neko koristi firstrow+stream torrent za gledanje utakmica, i ako "da" jel ima problem sa učitavanjem u zadnjih par dana?od subote neće da se konektuje ni na jednu utakmicu :(

Link to comment

:lolol:Na to smo vec navikli od vas.Prosle subote, protiv Arizone, izlazi Samardzija na 3-1, nakon 2 walka. Preokret, izjednacenje na 4-4, u bottomu 7 ininga. Onda je usao Marmol... :rolf:

Link to comment
:lolol:Na to smo vec navikli od vas.Prosle subote, protiv Arizone, izlazi Samardzija na 3-1, nakon 2 walka. Preokret, izjednacenje na 4-4, u bottomu 7 ininga. Onda je usao Marmol... :rolf:
strahota... i to u sred serije od 5 pobeda!sto je najgore, napad igra iznad ocekivanja, a starteri su realno u gornjem delu lige. ali sve ti dzabe sa nasim bullpenom. kostali su nas vec dobrih 10 tekmi
Link to comment
Sijetl i CHW sinoć do 14. ininga 0:0 a onda u 14-om po 5 runova oba tima... :Hail: Završili 7:5 za CHW u 16. iningu!! Game time: 5:42 :fantom:
Koliko je Hawk bio tuzan kad je Seager udario HR i srecan kad se tekma zavrsila :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...