Jump to content
IGNORED

The Office


Molder

Favorite Office dork  

44 members have voted

  1. 1. Koji vam je omiljeni lik u seriji?

    • Majkl
      10
    • Jim
      4
    • Pam
      2
    • Dwight
      17
    • Angela
      0
    • Oscar
      0
    • Kevin
      1
    • Stanley
      2
    • Phyllis
      0
    • Andy
      0
    • Erin
      0
    • Ryan
      0
    • Kelly
      0
    • Toby
      2
    • Darryl
      0
    • Creed
      5
    • Meredith
      0
    • Gabe
      1
    • Mose
      0
    • Hank
      0


Recommended Posts

Moram onda da nastavim da gledam, prva sezona onako, druga je kidanje i bas vrhunska i onda sam se u trecoj skroz smorio, nesto mi se nije svidelo pravac kako se sve krece, i odustao. Sad vidim da ima 8 sezona.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 22.1.2022. at 12:39, goofs said:

Meni je dugo trebalo da me Office kupi, smetalo mi sto su svi likovi depresivni i previse realisticni. Ako gledam sivilo kancelarije svaki dan, ne moram da je gledam i na TVu. Ali jednom kad me kupilo…uh, nezaboravna voznja. Iako depresivni, svaki lik je mala prica za sebe, zajebancije, zivotna uloga Stiv Karela, Pamela i Džimbo, Dvajt…jedino mi Endi nikad nije legao, imam utisak da pisci bas nisu znali sta ce s njim i da su lutali.

 

Realno ostra kritika drustva.

 

Sef koji mobinguje 24/7, radnici koji to moraju da trpe jer otkaz, sprdanje sa politickom korektnoscu. Bas, bas tvrda prica.

 

Inace Stiv Karel ne radi jebeno nista i ima najvecu platu, cist teret - egoistican, infantilan, lisen vrlina a opet beskrajno sarmantan :D

 

Odgledao dve sezone, genijalstina.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Caligula said:

 

Realno ostra kritika drustva.

 

Sef koji mobinguje 24/7, radnici koji to moraju da trpe jer otkaz, sprdanje sa politickom korektnoscu. Bas, bas tvrda prica.

 

Inace Stiv Karel ne radi jebeno nista i ima najvecu platu, cist teret - egoistican, infantilan, lisen vrlina a opet beskrajno sarmantan :D

 

Odgledao dve sezone, genijalstina.

nisi još dovoljno odgledao. uskoro će se ispostaviti da majkl ima manju platu od magacionera derila jer 15 godina nije tražio povišicu :lolol:

ja je sad prvi put gledam redom, stigla sam do 5. sezone. ranije sam naletala na teveu, al su mi svi bili toliko ružni da nisam uspevala da ispratim humor. sad sam ih zavolela. 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, bags said:

Kako ljudi sad tek otkrivate office. To je na nivou da nisi gledao maratonce.

 

Odlicnost office je bila jos veca kad je izlazio..

 

Serija je dosta dobila na popularnosti u poslednjih par godina nakon sto su postali dostupni na Netflixu i jos par drugih servisa.

Usa verzija je trpela prilicnu kritiku sa pocetka, naravno, na konto toga sto je bila maltene iskopirana varijanta britanskog originala.

Link to comment

Ricky je retko talentovan komicar sa neverovatnim osecajem za manipulisanje scenskom situacijom i forsiranjem u iscaseni apsurd.

americka verzija i Steve Carrel ne moze ni da mu pridje.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, lord_s said:

 

Serija je dosta dobila na popularnosti u poslednjih par godina nakon sto su postali dostupni na Netflixu i jos par drugih servisa.

Usa verzija je trpela prilicnu kritiku sa pocetka, naravno, na konto toga sto je bila maltene iskopirana varijanta britanskog originala.

 

Pa i jeste iskopirana, nije to nikakva tajna, ista serija za drugo tržište.

 

Meni serija totalno genijalana, al da se ne ponavljam.

Link to comment

Ricky G. uzima više para od američkog Ofisa nego od svoje verzije iako se američkom nije uopšte bavio ,samo na tv prava

 

Pratio sam seriju dok se oni dvoje nisu smuvali ,posle mi malo postalo dosadno ,ali planiram da nadoknadim 

 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, 3opge said:

Ricky je retko talentovan komicar sa neverovatnim osecajem za manipulisanje scenskom situacijom i forsiranjem u iscaseni apsurd.

americka verzija i Steve Carrel ne moze ni da mu pridje.

 

Suvise je Karel useceren, britanski Office i RIcky je definicija transfera neprijatnosti, ali na teskoban ne smesan nacin.

 

  • +1 2
Link to comment

Skoro sam se setio kad Kelly pozove Majkla na hindu festival svetlosti, a ovaj povede devojku (ženu iz pravog života) i kaže joj da je vodi na hindu halloween, pa se ona obuče kao cheerleadersica :laugh:

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...