Jump to content
IGNORED

The Office


Molder

Favorite Office dork  

44 members have voted

  1. 1. Koji vam je omiljeni lik u seriji?

    • Majkl
      10
    • Jim
      4
    • Pam
      2
    • Dwight
      17
    • Angela
      0
    • Oscar
      0
    • Kevin
      1
    • Stanley
      2
    • Phyllis
      0
    • Andy
      0
    • Erin
      0
    • Ryan
      0
    • Kelly
      0
    • Toby
      2
    • Darryl
      0
    • Creed
      5
    • Meredith
      0
    • Gabe
      1
    • Mose
      0
    • Hank
      0


Recommended Posts

Americki Office mi je najomiljenija serija svih vremena. Mislim da je znam napamet. Momenat kada Majkl ljubi Oskara mi je top 5 momenat na TV-u sigurno.

 

Omiljeni quote: "Downsizing? I have no problem with that. I have been recommending downsizing since I first got here. I even brought it up in my interview. I say, bring it on."

 

Bogotac :lolol:

 

 

Edited by Mos
  • Haha 2
Link to comment

Meni je dugo trebalo da me Office kupi, smetalo mi sto su svi likovi depresivni i previse realisticni. Ako gledam sivilo kancelarije svaki dan, ne moram da je gledam i na TVu. Ali jednom kad me kupilo…uh, nezaboravna voznja. Iako depresivni, svaki lik je mala prica za sebe, zajebancije, zivotna uloga Stiv Karela, Pamela i Džimbo, Dvajt…jedino mi Endi nikad nije legao, imam utisak da pisci bas nisu znali sta ce s njim i da su lutali.

Prva sezona nakon odlaska Karela je potpuni promasaj, u poslednjoj su se znacajno popravili, i stali u pravom trenutku.

 

P&R mi je za trunku draži, čisto su nijanse u pitanju, samo zbog Rona Svonsona. 

Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

jedino mi Endi nikad nije legao, imam utisak da pisci bas nisu znali sta ce s njim i da su lutali.

Prva sezona nakon odlaska Karela je potpuni promasaj, u poslednjoj su se znacajno popravili, i stali u pravom trenutku.

 

 

U poslednjoj sezoni su otisli svi glavni pisci u prethodnim sezonama + je Ed Helms snimao treci deo Hangovera i upali su u nesporazume/svadju, pa ga nije bilo skoro cele sezone u onom glupom zapletu sa krstarenjem. Njegov lik je taman poceo da napreduje kad je Majkl otisao da bi ga potpuno usrali na kraju.

 

Prva sezona je prakticno kopija britanskog office-a, shvatili su pri kraju da to ne funkcionise na isti nacin za amere i od druge sezone ga promenili od kompletnog procelavog luzera u presirokoj kosulji u simpaticnog luzera koji je igrom slucaja zavrsio na pogresnoj poziciji u pogresno vreme. Jedan od najboljih obrta u seriji je kad shvatis da je Majkl zapravo dobar prodavac koji nikad nije trebao da dobije unapredjenje. :D

 

 

Edited by Mos
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

 

U poslednjoj sezoni su otisli svi glavni pisci u prethodnim sezonama + je Ed Helms snimao treci deo Hangovera i upali su u nesporazume/svadju, pa ga nije bilo skoro cele sezone u onom glupom zapletu sa krstarenjem. Njegov lik je taman poceo da napreduje kad je Majkl otisao da bi ga potpuno usrali na kraju.

 

Prva sezona je prakticno kopija britanskog office-a, shvatili su pri kraju da to ne funkcionise na isti nacin za amere i od druge sezone ga promenili od kompletnog procelavog luzera u presirokoj kosulji u simpaticnog luzera koji je igrom slucaja zavrsio na pogresnoj poziciji u pogresno vreme. Jedan od najboljih obrta u seriji je kad shvatis da je Majkl zapravo dobar prodavac koji nikad nije trebao da dobije unapredjenje. :D

 

 

 

Ili kad shvatis kakav je Dwight magnet za zene :D

 

Ja jos ne znam koje su mi omiljene epizode. Mozda Filisina svadba. To je vrhunac Majklovog ludila. Ili kad Pam i Jim prespavaju kod Dwighta. Ali zapravo su mi najbolje razne minijature. Bukvalno sam hiljadu nekih situacija prepoznao kod sebe ili svog okruzenja. :D :D

  • Haha 1
Link to comment

Epizoda nad epizodama i vrhunac Offica je vecera kod Majkla i Dzen. Pronadji medju blooperima kako su snimali scenu sa televizorcicem na zidu. Krasinski doslovno place od smeha iz pokusaja u pokusaj.

  • Haha 3
Link to comment
8 hours ago, Mos said:

Epizoda nad epizodama i vrhunac Offica je vecera kod Majkla i Dzen. Pronadji medju blooperima kako su snimali scenu sa televizorcicem na zidu. Krasinski doslovno place od smeha iz pokusaja u pokusaj.

 

Da, da, prestrasno. :D

Link to comment

Verovatno sam pisao na drugim topicima, ne vidim svoj upis ovde. Top 3 sitkoma svih vremena, odgledao 9 sezona za tipa mesec dana. 

 

Sjajan, fenomenalan humor. Kad god upalim netflix jedva se suzdržim da ne pustim jer znam da ako krenem opet, gotovo je, neću moći da stanem.

Link to comment

Ja gledam prvi put, pred kraj sam pete sezone. Beskrajno je neprijatno ali je i dosta zabavno. Za razliku od britanske verzije, Stiv Karel je krajnje simpatičan naspram Rikija Džrvajza. 


Povremeno sam imao osećaj da su neke situacije nepotrebno isforsirane, ali ne mogu to smatram zamerkom jer me serija zabavlja i to je sve što i očekujem.


Neko je pominjao poređenje sa Parks&Rec i moram da priznam da likove iz Parks&Rec volim više.

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

Povremeno sam imao osećaj da su neke situacije nepotrebno isforsirane, ali ne mogu to smatram zamerkom jer me serija zabavlja i to je sve što i očekujem.

 

To se zove humor apsurda, preterivanje u nekim stvarima je komponenta. 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

To se zove humor apsurda, preterivanje u nekim stvarima je komponenta. 

 

 

 

mislim na forsiranje čak i u okvirima koje je serija sama postavila

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...