Jump to content
IGNORED

The Office


Molder

Favorite Office dork  

44 members have voted

  1. 1. Koji vam je omiljeni lik u seriji?

    • Majkl
      10
    • Jim
      4
    • Pam
      2
    • Dwight
      17
    • Angela
      0
    • Oscar
      0
    • Kevin
      1
    • Stanley
      2
    • Phyllis
      0
    • Andy
      0
    • Erin
      0
    • Ryan
      0
    • Kelly
      0
    • Toby
      2
    • Darryl
      0
    • Creed
      5
    • Meredith
      0
    • Gabe
      1
    • Mose
      0
    • Hank
      0


Recommended Posts

fantastična serija koja je uspela da me natera da zaboravim na ovu činjenicu uz pomoć poslednjih par užasnih sezona. mislim da je tamo na sredini sedme sezone prestala da drži vodu, kad je otišao steve carell, pa will farell.doduše, prošla epizoda mi se svidela, današnju nisam gledao...glasao za kevina!

Link to comment
fantastična serija koja je uspela da me natera da zaboravim na ovu činjenicu uz pomoć poslednjih par užasnih sezona. mislim da je tamo na sredini sedme sezone prestala da drži vodu, kad je otišao steve carell, pa will farell.doduše, prošla epizoda mi se svidela, današnju nisam gledao...glasao za kevina!
Odlično rečeno!Steve Carell ipak predstavlja čar Kancelarije..... bez njega serija nije tako interesantna......a ova najnovija epizoda je, po meni, jedna od najglupljih epizoda od kad Office postoji! Pogledaj pa javi utiske....
Link to comment
milijon x bolji britanski
eh sad... to je potpuno druga serija. ja sam isto zbog britanaca dugo bio tvrdoglav i odbijao da gledam američku verziju, dok nisam sve propuštene sezone odjednom progutao i shvatio da je to najbolja serija koja se u jednom trenutku prikazivala na tv-u.
Link to comment
eh sad... to je potpuno druga serija. ja sam isto zbog britanaca dugo bio tvrdoglav i odbijao da gledam američku verziju, dok nisam sve propuštene sezone odjednom progutao i shvatio da je to najbolja serija koja se u jednom trenutku prikazivala na tv-u.
+milion :cool:
Link to comment
eh sad... to je potpuno druga serija. ja sam isto zbog britanaca dugo bio tvrdoglav i odbijao da gledam američku verziju, dok nisam sve propuštene sezone odjednom progutao i shvatio da je to najbolja serija koja se u jednom trenutku prikazivala na tv-u.
Ja sam posle britanskog počeo da gledam američki, samo prvih par epizoda, i odustao. Mislim, nije bilo loše ali nije bilo to to, a i nisam bio raspoložen za komedije u to vreme. Možda nekad ponovo pokušam.
Link to comment
Ja sam posle britanskog počeo da gledam američki, samo prvih par epizoda, i odustao. Mislim, nije bilo loše ali nije bilo to to, a i nisam bio raspoložen za komedije u to vreme. Možda nekad ponovo pokušam.
same here. pogledao dve-tri i odustao jer sam u njima tražio britance. zapravo je treba posmatrati kao potpuno novu seriju i izdržati (ili preskočiti) prvu sezonu.
Link to comment

Americka verzija The Office je bila odlicna, mozda i bolja od britanske, prvih 4-5 sezona. Steta sto nisu imali zdravog razuma da je, kao i britansku, zavrse kad su bili na vrhuncu. Zadnje 2 sezone od kad je Steve Carell otisao jedva i da gledam. Mislim likovi i gluma su OK (tu je gro starih dobrih likova koji su tu jos od 1. sezone) ali je radnja skroz prolupala.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja ne gledam ni srpske rimejkove skorašnjih serija, a kamoli američke. Rađenje serija i filmova ili predstava "po licenci" bojkotujem i bojkotovaću. Sam podatak da postoji topik za ovu, a za originalnu seriju ne, govori dosta o tome koliko je zlo čitav taj fazon sa licencama.Pošto kapiram da televizije koje su u Americi pravile tu seriju znaju šta rade, te da su procenile, verovatno, da im je pravi Ofis suviše tvrd za publiku, mogu samo da kažem - nek jedu govana i oni i njihova publika.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Ja sam posle britanskog počeo da gledam američki, samo prvih par epizoda, i odustao. Mislim, nije bilo loše ali nije bilo to to, a i nisam bio raspoložen za komedije u to vreme. Možda nekad ponovo pokušam.
Meni je britanski bio smor, prve 3 epizode su bile super, a zatim 9 komada glupiranja Riki Gervaisa, katastrofa ... mozda mi se zato i nije dopala prva sezona US verzije
Odlično rečeno!Steve Carell ipak predstavlja čar Kancelarije..... bez njega serija nije tako interesantna......
Lepo su nas počastili sinoć sa 2 epizode :thumbup: Prva bila "classic office" epizoda!!! Druga...... not so much..... kakva su vaša mišljenja? Jel gledao neko?
deveta (trenutna) sezona je odlicna, i osma je bila ok (uz par odlicnih epizoda, recimo Doomsday), a slazem se da su 1, 6 i 7 dno. Onako po secanju, mislim da je vrhunac bio u 5 sezoni, epizoda kad Dvajt namerno izazove pozar ... Meni su i James Spader i Ed Helms (pa i ova sto glumi Nellie) podjenako dobri kao i Carellbtw, sa zakasnjenjem odgledah duplex ... sjajno, Endi se vraca sa tromesecnog odmora (tokom kojih je kompanija ostvarila rekordni profit) i za pet minuta upropasti nabolji dil u istoriji iste :0.6: .. takodje i prethodna kad Dvajt i Dvajt Junior idu u prodaju kao otac & sin ... upish ... steta sto ih gase, ostaje samo Parks & Rec od tih bez mrtvog smeha
Link to comment
Ja ne gledam ni srpske rimejkove skorašnjih serija, a kamoli američke. Rađenje serija i filmova ili predstava "po licenci" bojkotujem i bojkotovaću. Sam podatak da postoji topik za ovu, a za originalnu seriju ne, govori dosta o tome koliko je zlo čitav taj fazon sa licencama.Pošto kapiram da televizije koje su u Americi pravile tu seriju znaju šta rade, te da su procenile, verovatno, da im je pravi Ofis suviše tvrd za publiku, mogu samo da kažem - nek jedu govana i oni i njihova publika.
E lepo si nas najeo govnima, hvala. Ali zar stvarno tako preozbiljno shvataš stvari? Office Us i Shameless US su dobre serije, kakve veze ima što su licencirane, nisu ih ukrali od autora.Inače u poslednje vreme dosta uživam u novim epizodama Office-a. Bilo je dosta praznog hoda posle odlaska Steve Carella, ali snašli su se, pa ne bih imao ništa protiv da potraju još koju godinu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...