Jump to content
IGNORED

Australian Open 2013 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    249

  • dùda

    84

  • Nesh

    66

  • Max Morlock

    58

a đubro se opet ponaša™
može za nas sa jeftinijim ulaznicama jedan mali rikep™, sto je đubro odđubraisao ovog puta?zaboravih da dodam, stvarno mi je žao napaćenog Viktora, ali ono što je neko napisao (ovdje ili tamo™, ne sjećam se), da je njegova karijera umrla kad nije dobio Marija na RG prije dvije godine, sve više djeluje kao tužna istina... Edited by Pantelija jr
Link to comment
zaboravih da dodam, stvarno mi je žao napaćenog Viktora, ali ono što je neko napisao (ovdje ili tamo™, ne sjećam se), da je njegova karijera umrla kad nije dobio Marija na RG prije dvije godine, sve više djeluje kao tužna istina...
I to što je uopšte bio u poziciji da ga pobedi je izgleda samo izuzetak, po svoj prilici ovo što vidimo od Viktora je zapravo njegov normalan nivo.
Link to comment
I to što je uopšte bio u poziciji da ga pobedi je izgleda samo izuzetak, po svoj prilici ovo što vidimo od Viktora je zapravo njegov normalan nivo.
pa jeste izuzetak ako misliš na mareja, koji je loše igrao tada, ali to što ga viktor ni u takvom stanju nije dobio, samo je viktorova krivica i to je ostavilo traga.imao je on sjajnih partija pre toga (nije ovo bilo njegov normalan nivo)nažalost, njegova karijera će se deliti do tog i posle tog meča.samopouzdanje mu je tada izgleda poljuljano nepopravljivo i nepovratno.
Link to comment
izgubio je isto ovako i od lepog™ na vimbldonu pre par godina..
nije baš pre par godina, to je bilo 2008-e i tada je viktor bio ispod radeta po renkingu dosta (mislim da je viktor bio oko stotke, a rade možda čak i u top 20, nisam sigurna)mislim, trava je to, radek s&v igrač, ipak bolji tada od viktora.ovo danas je skroz druga priča, ovo viktor nije smeo da izgubi, iz mnogo razloga.
Link to comment

Ove godine Radek puni 35, VIktor je više od 7 godina mlađi, dva seta prednosti i opet izgubi, šta više reći.

imao je on sjajnih partija pre toga (nije ovo bilo njegov normalan nivo)nažalost, njegova karijera će se deliti do tog i posle tog meča.samopouzdanje mu je tada izgleda poljuljano nepopravljivo i nepovratno.
Viktorov H2H protiv top 10 igrača je 3/43, a pretpostavljam da je jedna od te tri pobede ona u Umagu gde je Nole došao da se brčka na plaži :) Praktično je imao jedan dobar period od 6-7 meseci posle pobede u DC-u, sve ostalo je manje više ovo što danas gledamo. Edited by Time Crisis
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...