Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

u pitanju je dostupnost sporta sirokim narodnim masama. tvoja keva kada prestane Djokovic da igra sigurno nece vise biti teniski fan jer ce i sam tenis biti manje zastupljen na televiziji.
Pa ta dostupnost je sigurno napravila i ponekog novog iskrenog ljubitelja tenisa, sumnjam ja da keva gleda Vilijams Šarapova jer mi imamo Đokovića, msm, on sigurno jeste prioritetni razlog, ali zahvaljujući njemu skonta se i koliko je to zanimljiva igra i koliko mečevi mogu da budu zanimljivi. Nije ona teniski fan, samo pogleda po neki meč nekad, što se ranije nije desilo, pa, nikad.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

ana ne tako ubedljiva kao u dosadasnjim mecevima, doduse i anabel odvalila drugi deo prvog seta, ali izgleda ce izurati, sa ovim brejkom, za 2:1 i osvajanje kupa ::)

Link to comment

jankela izgurao treći set, imao je problema sa eksplozivnim slovencem koji je imao i malo sreće i umalo doveo u pitanje ishod u 7, gemu trećeg kad je dvaput zaredom uz pomoć mreže osvojio poen i došao u brejk šansu. sve u svemu, solidno izdanje Tipse

Link to comment

nažalost, po n-ti put potvrđeno da ana nema glavu za tesne mečeve.prvi izazov i ćorak.smešan mi ovaj kup, ali eto, bilo bi lepo da imamo i taj trofej. al' to manje-više, žao mi zbog ane, ništa od nje jbg.

ја мислим да ће се ноле и вердаско потући
:lolol:nemoj brate, nole bi tu izvuko deblji kraj, onaj verdasko konjina, a nole sav tanjušan :cry: Edited by duda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...