Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

ajd' dobro je, prođoše.imaće oboje šansu da još malo vežbaju pred ao.pošto igraju tek u petak, računam da će i nole do tada da se opasulji.verovatno je jet lag u pitanju, on je tek pre 3 dana stigao u a

Link to comment
isto je (ne)radio Tomić. morali su da se obuzdaju (a to nije lako) jer sa druge strane je i dama
kada su pre par godina naši (nole i jelena) igrali finale sa uso, mardi fiš je bio daleko od kavaljera.ubio je jelenu što servisima što ostalim udarcima
Link to comment

Tomić je dosta popravio servis u of-sezoni. Novak uvijek igra pasivno u egzibicijama i mečevima koji nisu od značaja, nekad pomislim da mu je to prirodno stanje, a agresija mu dolazi pod moranje.

Link to comment

Mislim da je taj turnir bas pravi dokaz da je kod nas sportska kultura na vrlo bednom nivou. Jedino sto publiku zanima je da neki nas covek bude prvi u necemu, makar to bilo pljuvanje u dalj, ali sam taj sport, kao u ovom slucaju tenis, u stvari zanima vrlo mali broj ljudi.Naravno i sam turnir nije bio na nekom nivou, nisu dolazili vrhunski igraci, ali je istovremeno dokaz da ljudi prate tenis zbog djokovica i kad se on sutra povuce tada ce i popularnost tenisa nestati.

Edited by sancho
Link to comment
Mislim da je taj turnir bas pravi dokaz da je kod nas sportska kultura na vrlo bednom nivou. Jedino sto publiku zanima je da neki nas covek bude prvi u necemu, makar to bilo pljuvanje u dalj, ali sam taj sport, kao u ovom slucaju tenis, u stvari zanima vrlo mali broj ljudi.Naravno i sam turnir nije bio na nekom nivou, nisu dolazili vrhunski igraci, ali je istovremeno dokaz da ljudi prate tenis zbog djokovica i kad se on sutra povuce tada ce i popularnost tenisa nestati.
Slažem se. Turnir je bio najlošiji prošle godine i što se tiče igračkog sastava i što se tiče publike koja je došla da gleda, tako da ne vjerujem da će nekome suviše nedostajati.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...