Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

Verovatno da nije, ali pitanje zašto nije jednostavno rekao da još nije zalečen, ionako svi već misle da je to razlog, čemu ta priča sa virusom.
Sad čitam tu vest na sajtu B92 i isto pomislim, da nije tu nešto kako treba. Mislim, ja kada imam stomačni virus, izostanem sa posla 1 dan i sutradan sam opet u top formi za moje standartde. Ako nisu u pitanju dizenterija ili tifus, što je u današnje vreme u civilizovanom svetu gotovo nemoguće, onda je nešto vrlo ozbiljno loše sa Nadalom. Možda to koleno nije uopšte zalečeno , pa je izgovor na stomačni virus najlakše rešenje.
možda je i tako a možda čovek prosto nije psihički spreman dudara svom snagom top50 igrače, ako ne može sebi da dopusti da ispadne u 3. kolu ne voli ni da igra, tako i ja. ako vežem po par trećih smena u 2-3 nedelja uzastopno (usput pokupim neki virus) mogu biti top ali podsvest će mi šaputati (10 dana posle tog perioda) iza uvca da u prvoj smeni mogu/moram/želim da zabrljam. može nam se činiti da je put u Australiju 1 dan ali to su nedelju dana adaptacije organizma na drugu klimu i vremensku zonu. AO počinje 14? znači ako se čovek oporavio sada i dao vremena podsvesti da se navikne na to može biti top negde oko Svetog Save
otkad treba x-ray za viral process :isuse:
x-ray će pokazati da meč na 5 setova nije za svakoga. kolena pri skakutanju moraju ravnomerno da raspoređuju masu, inače stomak ne radi dobro a podsvest radi previše dobro.
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

možda je i tako a možda čovek prosto nije psihički spreman dudara svom snagom top50 igrače, ako ne može sebi da dopusti da ispadne u 3. kolu ne voli ni da igra, tako i ja. ako vežem po par trećih smena u 2-3 nedelja uzastopno (usput pokupim neki virus) mogu biti top ali podsvest će mi šaputati (10 dana posle tog perioda) iza uvca da u prvoj smeni mogu/moram/želim da zabrljam. može nam se činiti da je put u Australiju 1 dan ali to su nedelju dana adaptacije organizma na drugu klimu i vremensku zonu. AO počinje 14? znači ako se čovek oporavio sada i dao vremena podsvesti da se navikne na to može biti top negde oko Svetog Save
Malo je čudno da nije psihički spreman za top50 igrače, one iste koji su mu do juče izlazili na teren sa belom zastavom široko razvijenom :D Naravno niko ne voli da gubi, ali pobeda u svakom slučaju nikom nije zagarantovana :)
Link to comment
Meni se cini da se igra za trece mesto.
igra se, al nema nagrade za trece mesto
Ferrer barely had a chance to replicate the impressive display he entered the previous day against Tomas Berdych in the $250,000 winner-takes-all event.
Link to comment
I ja kažem bravo, mada je sranje kada hajlajt sezone doživiš u nezvaničnom i to prvom meču u takmičarskoj godini. evilsmile.gif
ma za anu sam se odavno pomirila da ne ocekujem neku stabilnost, pa vicem naizmenicno 'bravo!' il 'jao!' jer takav je igrac po stilu igre preuzima odgovornost i napada, ona se pita i u pobedi i porazual kad odigra bez puno gresaka milina gledati, odlucni ofanzivac
Link to comment

au, al' je tomiK poludeo, dere noleta svetskiočekujem odlučujući brejk i u drugom setuedit:ko da su zamenili uloge, tomiK šeta noleta levo-desno, a nole neku pušericu igra ... svašta

Edited by duda
Link to comment

kako ne? zavisiće bar 30 posto poena (a Ana ume da se kreće na mreži a i dudara sa osnovne).samo da ne bude napucavanja na mreži jel će lepši pol proći sa masnicama :frust:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...