Jump to content
IGNORED

Tenis 2013


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    427

  • dùda

    232

  • Max Morlock

    163

  • Time Crisis

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad čitam tu vest na sajtu B92 i isto pomislim, da nije tu nešto kako treba. Mislim, ja kada imam stomačni virus, izostanem sa posla 1 dan i sutradan sam opet u top formi za moje standartde. Ako nisu u pitanju dizenterija ili tifus, što je u današnje vreme u civilizovanom svetu gotovo nemoguće, onda je nešto vrlo ozbiljno loše sa Nadalom. Možda to koleno nije uopšte zalečeno , pa je izgovor na stomačni virus najlakše rešenje.

Link to comment
Možda to koleno nije uopšte zalečeno , pa je izgovor na stomačni virus najlakše rešenje.
Verovatno da nije, ali pitanje zašto nije jednostavno rekao da još nije zalečen, ionako svi već misle da je to razlog, čemu ta priča sa virusom.
Link to comment

šteta- možda je bilo bolje da je otišao pod nož u julu kako su mu predlagali lekari. svakako bi se oporavio do aprila i sezone šljake- ovako ispada tačna špekulacija da je završio karijeru na ćvrstim podlogama

Link to comment

Nadal pulls out of Aussie Open with stomach virus al' ovo je najbolje

Doctors have advised that Nadal take a week-long period of rest without training, beginning today. He will then be examined and have an x-ray in four to five days.“Rafa suffered last week a viral process that provoked a gastroenteritis with high fever for four to five days,” said Angel Ruiz-Cotorro, who heads Nadal’s medical team and is the director of the Mapfre Center for Tennis Medicine. “Starting next week he won’t be in sufficient physical conditions to continue with his rehabilitation process.”
otkad treba x-ray za viral process :isuse:
Link to comment
ana najavljuje da hoće titulu :isuse:
Oćeš mučenoj da uzmeš jedinu šansu da osvoji nešto :P, sad kad više nema Balija?Šteta za Rafu, možda se on šteka dok ne bude 100 odsto fizički, ali s tolikom pauzom, nešto sumnjam da će tenis da mu ostane isti.
Link to comment

Zar nije neko predvideo još 2008. ili 9. da će Nadal zbog loših kolena, moći da igra na vrhunskom nivou, maksimalno još 3-4 godine, a i ako izdrži da će morati da se oprosti od tvrdih podloga. Izgleda da se to predviđanje ostvaruje u potpunosti. Šteta za njega.

Link to comment
Zar nije neko predvideo još 2008. ili 9. da će Nadal zbog loših kolena, moći da igra na vrhunskom nivou, maksimalno još 3-4 godine, a i ako izdrži da će morati da se oprosti od tvrdih podloga. Izgleda da se to predviđanje ostvaruje u potpunosti. Šteta za njega.
A i nije baš potrebno biti prorok da bi se došlo do takve tvrdnje, poznavajući Nadalov stil igre tako nešto je moglo biti samo pitanje vremena.Ima negdje ovde ona diskusija o goatu, cijenim da bi bilo interesantno pročitati sa ove distance.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...