Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

A dobro, njoj 2 utakmice, savezu 20k svajcaraca. Malo skuplji no-no. Ne verujem da ce joj se to ponoviti.

Navikli smo mi na pregrube sale jedni medju drugima, pa se nekad zaboravimo. Verovatno su ostri na ovakve zbog OI u Japanu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
47 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

Objašnjenje Saveza je tek sramotno...

na ovo misliš 

Quote

"Da li je to bilo nepozvano? Da. Da li je to bio rasistički gest? Da. Ono što mi tvrdimo je da nije bilo namere ili zlobe. Ova mlada devojka nije shvatila težinu gesta. To je neprihvatljivo, slažemo se. Ali naše devojke nikako nisu rasisti. Iskreno se izvinjavamo", reagovao je OSS na društvenoj mreži Tviter (Twitter).

 

Meni ovo ne deluje sramotno. Izvinili se, koliko-toliko pokušali da odbrane osobu i priznali grešku. 

 

 

Ima i ovo

Quote

- Odbojkaški savez Srbije prihvata kaznu i zahvaljuje se još jednom Tajlandskoj odbojkaškoj asocijaciji i Svetskoj odbojkaškoj federaciji na razumevanju. Odbojkaški savez Srbije se još jednom izvinjava svima koji su ovim gestom uvređeni ili povređeni. Odbojkaški savez Srbije će u najkraćem roku organizovati edukativne seminare za sve naše selekcije po pitanju odgovornosti u javnim nastupima i društveno senzitivnih pitanja - piše na sajtu pomenute organizacije.

 

  • +1 1
Link to comment

Ovo deluje OK. Ja sam više mislio na ovu rečenicu:

 

Quote

- Ona je samo želela svojim saigračicama da pokaže da treba da u fazi odbrane budu kao Tajlanđanke.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Prekosutra počinje EP za odbojkašice. Igra se u 4 zemlje, Srbiji, Hrvatskoj, Bugarskoj i Rumuniji. Završnica je u Beogradu, tako da će naše praktično sve vreme igrati na domaćem terenu. 

Od evropskih ekipa koje su igrale na OI Rusija (koja je s nama u grupi) dolazi u znatno podmlađenom sastavu, dok su Italija i Turska manje-više sa istim postavama, uz nekoliko izmena. Treba više obratiti pažnju na ekipe koje su propustile Tokio, poput Poljske, Holandije, Nemačke, Bugarske, one su se celo leto pripremale samo za ovaj turnir i mislim da će neko od njih da ostvari dosta visok plasman. 

Naše igraju u najjačem sastavu, očekivano, jer smo domaćini. Ipak nema Brankice ovog puta, umesto nje tu je Lazović. Stefana Veljković je opet tu i ovo će joj biti poslednje takmičenje u karijeri jer želi da se posveti porodici. 

  • Hvala 4
Link to comment

Da li je igde ikada u nekom sportu zabeleženo da na reprezentativnom timskom takmičenju igraju brat protiv brata / sestra protiv sestre...što će se desiti danas sa sestrama Bošković!?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...