Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Takmičenja u godini pre ili u olimpijskoj godini uglavnom pružaju lažnu sliku o kvalitetu reprezentacija, jer većina nacionalnih timova tempira formu za olimpijske kvalifikacije i same olimpijske igre ...

 

Realno, naši odbojkaši nisu najbolji u Evropi, ali su iskoristili kalkulantsku igru drugih ekipa i uzeli zlato prošle godine ... 

Link to comment
ja cu uvek pre da uzmemo ep ako to znaci da propustamo oi.
bio bi +1 da se radilo o SP, ovako naah..

OK, trofej je trofej, Olimpijada je kocka ali ta kocka se isplati na duge staze ako se odigra solidno

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Apsolutno! Zlato je zlato, a olimpijske igre su precenjene, svi se guraju u olimpijskom selu i taslači se ko koga stigne, samo manji broj je fokusiran na sportske rezultate ...

Link to comment
I slovenci, finalisti EP, su ispusili za olimpijadu jos u avgustu...zanimljivo da Bugari nemaju nijedno zlato u odbojci
Slovenci su u drugoj grupi kvalifikacija, upravo igraju sa Češkom a već su obezbedili polufinale

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

ja cu uvek pre da uzmemo ep ako to znaci da propustamo oi.

 

meh, igrači obezbede penziju i to je to. a čak i oni će ti reći šta je bitnije iako im ovo znači egzistenciju. zna se šta su oi a šta je ep, neuporedivo. 

Link to comment

Ukratko zbog zdravstvenog stanja igrača više nije moglo

Dovoljno je da Uroš ne može da smečuje i propast. Povreda mu je sigurno smetala i u odbrani. Atanasijević isto vuče neku povredu, Ivović zbog povrede nije ni igrao. 

Šta objektivno očekivati, da postoji duže vreme za pripremu možda bi pozvali neke druge

Šteta za njih ali neka povremeno kapne zlato sa evropskog ja zadovoljan.

Možda nas ponovo časte svetskom ligom dok se drugi bave olimpijadom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...