Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Makedonci su objanili kako sa novcima za jednog malo boljeg fudbalera može da se napravi prvak Evrope u manjem sportu, podigne se automatski i reprezentacija, itd

Link to comment

Koga boli kurac za zdravu djecu, najbolje se mažnjava na tenderima za bolnice, eno Vučić samo otvara nove blokove i hvali se kako ćemo pregledati hiljade ljudi dnevno, penzosi i bolesni najbolji glasači, najvjerniji

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nešto se čudno dešava oko ženske reprezentacije. Odjednom ostadosmo bez skoro pola tima sa SP. OK, za Živković i Malešević i nije neka šteta, pa čak ni za Jovanu Stevanović (koja je 'ladno iskulirala poziv i jednostavno se nije pojavila na pripremama :huh:) jer ni ona nije imala neku preterano bitnu ulogu u reprezentaciji, ali sada je izvesno da ni Milena Rašić neće igrati kvalifikacioni turnir za OI, a to je već hendikep. 

Istovremeno, Terzić priča o ukidanju nacionalnih penzija za igračice koje samoinicijativno odbiju da igraju za reprezentaciju, ne verujem da je tajming takve izjave čista slučajnost.

 

Mislim, jasno je meni da su igračice umorne i da je ovim starijim preko glave igranja 185 takmičenja svakog leta, i da bi najradije odmarale od reprezentacije do Tokija, ali prvo se treba plasirati na OI, što baš i nije formalnost. A ako izduvamo na ovom turniru (što ipak iskreno ne verujem da će se desiti), mogu tek misliti koliko bi bile čile i orne da se usred klupske sezone u januaru kolju sa Turskom i Holandijom za jedno preostalo mesto koje vodi na OI.

Link to comment
  • 4 weeks later...
Zar nam nisu dosta i dva seta večeras? I Poljska i mi bismo onda imali isti broj bodova, ali bismo mi imali bolji set količnik (8:3 naspram 9:4).
Broj pobeda se gleda... Poljska bi imala 3:0, mi 2:1

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...