Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

3 minutes ago, freakns said:

dobise nekako Italijanke... Egonu 87 napada. nenormalno, ne znam kako na nogama stoji

 

Ne stoji :D

 

Kina je bila užasna 80% utakmice, ne znam kako je ovo otišlo u 5. set, pa još na razliku. 

 

Ne znam, može Italijanke da drži adrenalin do sutra, pa da mahnitaju po terenu, a mogu da budu i isceđene do kraja i ne urade ništa. Nekako sam blagi optimista ipak, što možda i nije dobro. :D

 

Link to comment

Evropsko finale Svetskog prvenstva za žene se poslednji put dogodilo davne 1956-te godine. Prvi put posle 62 godine u finalu se sastaju dve evropske ekipe.

 

Zanimljivo je da je poslednje evropsko finale Svetskog prvenstva u odbojci i za žene i za muškarce pre ovog bilo 1998-e u muškoj konkurenciji i da se igralo isto u Japanu i da su u finalu bile upravo ove dve ekipe, Italija i Srbija (tada Jugoslavija)...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Morao sam. Poslednja evropska finala u odbojci na Svetskim prvenstvima i Olimpijadama su:

 

Olimpijada:

Muškarci, 2000-te: Jugoslavija - Rusija

Žene, 1980-e: SSSR -  Istočna Nemačka

 

Svetska prvenstva:

Muškarci, 1998-e: Italija - Jugoslavija

Žene, 2018-e: Srbija - Italija

 

Obrati pažnju da je Srbija na čak tri od sva četiri :D

Link to comment

a i ti si bas morao ostalo da spominjes...

 

 

elem, sjutra, sve sruciti na Syllu. maksimalno je opteretiti. ona je danas padala kako je vreme odmicalo, sumnjam da ce sutra moci da  drzi prijem sve vreme. a to je bukvalno jedina sansa Italije. set koji su nam uzeli pre par dana je bio posledica odlicnog prijema i napada kroz srednu. za Egonu smo pokazali da mozemo dovoljno da je poremetimo. plus nema teorije da bude  sveza posle danasnje tekme.

 

mi ako budemo imali dobar prijem, nema brige. ako budemo imali prosecan prijem, nema brige. ako budemo imali prijem kao danas  od poolovine drugog seta, ne moramo ni da izlazimo na teren, samo se pojavimo da uzmemo srebro. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...