Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

nije moglo bolje. da smoo dobili Holandiju direktno bi isla Kina... ovako, taman :) 

 

edip: match schedule ce biti odredjen kasnije zbog odredjenih TV prava. i ako sam ga razumeo kako treba, Japan ce igrati 14. i 15. znaci 16. igramo sa Italijom

Edited by freakns
Link to comment

Italiju nećemo dobiti sigurno ako Bošković ne bude 100% spremna, mada čak i da bude, svejedno prijem može da nas zakopa.

Japan bi pak morao da se dobije. Nadam se da ćemo igrati 3. dana i tako sami odlučivati o plasmanu u polufinale. 

Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:

Holandjanke su slabije od Italijanki?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

ja mislim da nisu. Halvard i Theanswer misle da su u boljoj formi.

u Riju Holandija nas je tukla u grupi, posle izgubile 1/2 finale od Kine... Italija nije prosla grupu

na EP Holandija je bila vicesampion, u 1/4 finalu su razbili Italiju...

 

however, Italijanke su mladje, u naletu su, i igraju odlicno prvenstvo. ali ako mene pitas, manje me plase Egonu i Sylla nego Sloetjes i Buijs. ali kljuc je dobiti Japan. tekma sa Italijom nece bti bitna

Link to comment

Meni je veća frka od Italije jer mislim da imaju više načina da neutrališu našu dobru igru. I u bloku i odbrani su bolje od Holanđanki, napad im je raznovrsniji. Holanđanke imaju nešto opasnije krajnje napadače i mogu više da nas pritisnu servisom, ali mislim da tu generalno više zavisi od naše igre (ovo danas je bilo toliko ispod svakog nivoa da nema potrebe ni komentarisati), dok protiv Italije može da bude čupavo sve i da naša igra sasvim funkcioniše. 

Ali najvažnije je dobiti Japan. Izgleda da igramo protiv njih prvog dana. 

Link to comment

Htedoh pitam jel Italija slabija od Holandije ali svejedno [emoji16] hvala na odgovorima

Ako sam razumeo Japanke igraju 14 i 15 znaci Srb-Ita je u ponedeljak? kazu sve 3 utakmice u 9:10 po Sredozemnom

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

u nedelju sa Japanom, u utorak sa Italijom. Japan i Italija u ponedeljak.

 

znaci usrale nas Japanke, usrao nas raspored, jer em prvo igramo sa Japanom, bez pritiska jer ako zaseremo mozemo da se cupamo protiv Italija, em imamo dan odmora izmedju. bukvalno nam se sve poklopilo. ako zaseremo, onda maljem samo zatuci...

 

u drugoj grupi prvo Kina i USA, zatim Holandija i USA i na kraju Holandija i Kina.

Link to comment

Iskreno, najradije bih da igramo prva dva dana, pa da obe utakmice u startu budu bitne i da se ulazi sa 100%. Dosta smo se zajebavali.

Mada i ovako je bolje što prvo igramo sa Japanom. Ne bih voleo da igramo sa njima na kraju pa da opet bude prilike da tu nešto kombinujemo i kalkulišemo. 

Link to comment
1 hour ago, Halvard said:

Iskreno, najradije bih da igramo prva dva dana, pa da obe utakmice u startu budu bitne i da se ulazi sa 100%. Dosta smo se zajebavali.

Mada i ovako je bolje što prvo igramo sa Japanom. Ne bih voleo da igramo sa njima na kraju pa da opet bude prilike da tu nešto kombinujemo i kalkulišemo. 

pa odradicemo Japan i Italija i mi i onda cemo opet da gledamo napad na krilu Bjelica/Busa/Malesevic :D

Link to comment

Vidim da na Instagramu masovno prozivaju naše igračice zbog one utakmice sa Japanom. Prednjače Brazilci, očekivano, ali vidim da ima i ljudi iz drugih krajeva. 

Jbg, činjenica je da niko drugi nije radio ovo što su naše izvodile protiv Japana i Holandije. Svi su igrali najnormalnije. Kina je imala priliku da izbaci Ameriku, a odigrale su pošteno.

Link to comment

a sta smo mi to uradili? da je Brazil pobedio Nemacku, jel bi prosli? bi. da je pobedio Japan 3-0, jel bi prosli? bi. i sada smo im mi krivi sto nismo oprali Japan kao sto smo njih oprali. yeah, right... 

Link to comment

nije da se postavljalo pitanje, ali potvrdjeno je:

 

https://volleymob.com/tijana-boskovic-will-play-for-serbia-in-final-6-after-abdominal-injury/

 

"I do not think we had a real crisis, in that sense we fell in shape, but simply, which is also very bad, the motivation was not at the level on which it was until we secured advancement to the Final 6"

 

drugim recima, bolo nas paja da se cimamo... nije da nismo znali, samo, za razliku od ostalih, ja nemam problema sa ovim i sa odmaranjem. da je na OG Brankica bila odmorna u finalu mozda bi sada bili olimpijski prvaci. ovako, sutra lepo dobijemo Japan, Italija u ponedeljak dobije Japan(ili ih dobijemo 3-0 pa nas bas briga za drugu tekmu), i onda opet odmaramo protiv Italije. prvi ili drugi, potpuno je svejedno

Link to comment

2-1 za Amerikanke po oprobanom receptu. Adams i Akinradewo ih ubise. em u bloku em svaki dobar prijem koreja... sto je najgore Kineskinjama, dobro su ispomerali Hill, ali se pojavila vintage Larson... Kina ako hoce da dobije,  mora da smanji uticaj Americkih srednjaka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...