Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Sada čitam na sajtu FIVB da je ovo praktično prvo finale između dve evropske ekipe u istoriji Svetskih zato što u pedesetim nisu igrani formalni finalni mečevi (slično kao na Mondijalu u Brazilu pedesete u fudbalu)...

Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

 

Mislis Madrid. 

 

Ono kad se krljao u finalu sa Rafom 4 sata na sljaci i izgubio 2:1 na kraju jer je ovaj odbijao da umre? Moguce da je to Madrid, iz nekog razloga meni je u glavi Rim.

Link to comment

Mhm, spasio 3 mec lopte u TB, kao da je juce bilo, do tog meca je pocistio sljaku, mastersi i standardno Barcelona, na sva 3 dobio Djokovica, i onda sutradan pukao od Federera. Tu je bas crkao  sezonu sljake sto se i prenelo na RG i poraz od Soderlinga, posle nije ni branio titulu sa Wimbledona.

Link to comment

sada sam pogledao i prva cetiri seta Italije i Kine. Kineskinje su odigrale katastrofalno. Ting Zhu je odigrala prosecno a ostatak jos gore. nista nisu imali od napada. Italija mnogo bolja. Sylla ih je ubila prva tri seta. posle je malo pala pa je Malinov previse forsirala Egonu. Danesi je odigrala brutalan mec, devojka ima neverovatan osecaj za blok. 

 

ali i dalje je sve u nasim rukama. imamo napad koji moze da razbije blok Italije, dok Italija nema napad koji moze da razbije nas blok. u igri u polju ne zaostajemo puno. samo da nam se ne raspadne prijem jer ovo sto sam danas video me poprilicno uplasilo...

Link to comment

Jedina šansa  Italije je što igraju rasterećenije,imaju jednu od najmlađih ekipa i srebro je preko očekivanja.

Možda nam ukradu jedan set,slično kao Nizozemljanke,Bianka propusti u nekom trenutku i eto 5 poena zaredom.Kada bi samo 

mogli da je sakrijemo na prijemu servisa inače u polju igra odlično.

 

Mvp - Bošković

 

Idealan tim  Libero -Popović,primač-Brankica,primač2 - Tingzhu,korektor Egona, srednji bloker neka Italijanka ,tehničar Dajkema

 

Iako je Brankica zaslužila mvp nagradu pre Tijane 

 

Mis fotogeničnosti Zoran Terzić

 

  

 

 

Link to comment
4 minutes ago, 189- said:

tacno sam znao da ce se ovo desiti kada po prvi put ukljucim da gledam devojke

 

im out

+ 1

Nisam uspela da odgledam do sada ni jedan ceo set, ali svi su govorili kako nase igraju kao terminatori. Ovo sada lici na nabrzaka skupljene amaterke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...